Katılımevim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Katılımevim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Katılımevim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Katılımevim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Katılımevim şikayet hattına erişebilirsiniz. Katılımevim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Katılımevim Çağrı Merkezi Numarası

Herkesin hayalinde ev ya da araba almak vardır. Toplu parası olmayanlar için bu düşünce sadece hayalde kalmaktadır. Banka faizi ile almış olmak da insanların uzun seneler boyunca taksit ödemesine neden olmaktadır. İşte tam da bu sırada Katılımevim insanların imdadına yetişmektedir. Kendi evi olup da yenilemek isteyenler, kira derdinden kurtulmak isteyenler, hayalindeki arabayı almak isteyenler bu firma sayesinde ödeme durumlarına göre bunu başarabilirler. İnsanlar peşinatsız ve faizsiz olarak gayrimenkul alabilme avantajına firma sayesinde ulaşmaktadır. Müşterilerinin her türlü sorusunu cevaplamak için de çağrı merkezleri oluşturulmuştur. Çağrı merkezlerini arayarak aklınızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.

Katılımevim çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Katılımevim Müşteri Hizmetleri Numarası

Katılımevim, birçok tasarruf yöntemini kişilere sunmaktadır. Çekilişli planda farklı kişilerden oluşan gruplar bulunmaktadır. İstediğiniz grupta yer alarak çekilişe tabi olabilir ve istediğiniz eve ya da arabaya sahip olabilirsiniz. İsterseniz size özel planlar da uygulanarak ödeme gücünüze ve şeklinize göre de hareket edebilirsiniz. Peşinat verip vermeyeceğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Aylık taksit miktarınızı da kendiniz belirleyebilirsiniz. Sizin ödeme planınıza göre de teslim tarihi ortaya çıkacaktır. Bu kuralların hepsi yapılan sözleşmede belirtilmektedir. Kişiler daha fazla soruları için istek ya da dilekleri için müşteri hizmetlerine bağlanabilirler. 444 11 00 numaralı müşteri hizmetleri her zaman hizmet vermektedir. İnternet sitesinde bulunan formu doldurarak da sizi aramalarını sağlayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Katılımevim müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Katılımevim Direkt Bağlanma

Katılımevim ile direk bağlantı kurmak isteyenler çağrı merkezi numarasını arayabilirler. Oldukça fazla şehirde bulunan şubelerinin numaralarını öğrenmek için de www.katilimevim.com.tr internet sitesine girerek size yakın olan şubeyi aramanız da mümkündür. Ayrıca facebook, instagram ve youtube sosyal medya kanallarından da takip edebilirsiniz. 0216 232 24 24 ulaşım sağlayabileceğiniz telefon numaraları arasında yer almaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Katılımevim müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Katılımevim Şikayet Hattı

Katılımevim müşterilerinin her zaman yanındadır. Onların istek ve önerilerine dikkat ettiği gibi yapılacak olan şikayetlerin hepsi de değerlendirilerek çözülmektedir. Bunun için çağrı merkezlerini arayabilir ve müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Şikayet kaydı oluşturarak en kısa zamanda giderilmesini talep edebilirsiniz. Şikayetlerini mail ile göndermek isteyenler bilgi@katilimevim.com.tr mail adresinden şikayet konusunu yazabilirler.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Katılım Evim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Katılımevim şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Katılımevim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 11 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Katılımevim çağrı merkezi numarasına 444 11 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Katılımevim
Adres : Şerifali Mah. Turcan Cd. Kale Sk. No: 21 Ümraniye/İstanbul
E-Posta : bilgi@katilimevim.com.tr
Telefon : 0216 232 24 24

Arama Terimleri: Katılımevim iletişim bilgileri, Katılımevim telefon no, Katılımevim irtibat tel, Katılımevim canlı destek, Katılımevim müşteri temsilcisi, Katılımevim şikayet hattı, Katılımevim müşteri hizmetleri numarası, Katılımevim çağrı merkezi numarası, Katılımevim iletişim numarası, Katılımevim çağrı merkezi, Katılımevim müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap