Doğa Koleji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğa Koleji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doğa Koleji Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Doğa Koleji müşteri hizmetleri direk bağlanma, Doğa Koleji müşteri temsilcisi direk bağlanma, Doğa Koleji müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Doğa Koleji Müşteri Hizmetleri

İlk kolejini 2002 yılında İstanbul’ un kuzeyinde bulunan Beykoz’da açan Doğa Koleji, eğitim standartlarında yakalamış olduğu başarısıyla çok kısa bir süre içerisinde büyümüştür. Günümüz Türkiye’ sinde 123 kampüsü ile Türk eğitim sisteminin en önemli yapı taşları arasında kendisine yer buluyor. Türkiye’ de dünya standartlarına uygun kalitede ve altyapıda bir eğitim sunma hedefiyle çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Doğa Koleji, eğitim alanında yakaladığı başarılarıyla da hem ulusal hem de uluslararası kapsamda adını duyurmayı başarıyor. Hem yüksek eğitim kalitesi standartları hem de sportif ve kültürel alanlarda da yakalamış olduğu başarılarıyla her alanda eğitim için en çok tercih edilen eğitim kurumlarından birisi konumunda bulunuyor.  Dünyaca ünlü Microsoft, Apple, Turkcell, Intel ve Vestel gibi kurumlarla yaptığı anlaşmalarla da eğitimin her alanında yüksek kalite standartlarını yakalamayı başarıyor. Türkiye’ de faaliyet gösteren özel eğitim kurumları arasında en yüksek marka değerine sahip olan Doğa Koleji müşteri hizmetleri de bulunuyor. Bu şekilde kolejde sunulan eğitim ve diğer faaliyetler konusunda yetkili kişilerde bilgi alabilme şansına sahip olunabiliyor.

İlk yıllarında önce İstanbul genelinde daha sonra Türkiye genelinde yeni kampüsler kurmaya başlayan Doğa Koleji, bu hızlı gelişimiyle birlikte Türkiye’ nin en fazla kampüse sahip olan özel eğitim kurumlarından birisi haline geldi. Ülke genelinde 123 kampüsüyle on binlerce öğrenciye eğitim hizmeti veren Doğa Koleji, sadece eğitim alanındaki başarıyla değil aynı zamanda da sportif ve kültürel alandaki bireysel bazda ve grup statüsünde elde etmiş olduğu başarılarıyla adından söz ettiriyor. Sadece Türkiye’ de değil uluslararası kapsamda da eğitim, bilim, spor, sanat ve kültür gibi kategorilerde öğrencilerinin yakalamış olduğu başarılarıyla tanınırlığı bulunan bir marka haline gelmiştir. Türkiye genelinde öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği özel eğitim kurumlarından birisi olan Doğa Koleji müşteri hizmetleri sayesinde faaliyetleri ile ilgili bilgi alınabileceği gibi aynı zamanda da öğrenci ve veli işlemlerinin de gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor.

Doğa Koleji Şikayet

Günümüzde ülke genelini kapsayan bir eğitim hizmeti yelpazesine ulaşması ile birlikte Doğa Koleji öğrencilerine ve velilerine daha iyi hizmet verebilmek amacı ile çağrı merkezi sistemi oluşturmuştur. Bu şekilde Doğa Koleji şikayet bildirimleri ve aynı zamanda da istek ve öneri bildirimleri de direkt olarak müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirilebileceği bir destek sistemi kurmuştur. Bu şekilde velilerin, çok daha basit ve çok daha hızlı bir şekilde Doğa Koleji yönetimi ile olan işlemlerini gerçekleştirebilme şansına sahip olabilmeleri sağlanmıştır. Tüm Doğa Koleji velileri ve Doğa Koleji velisi olmayan kişiler, çağrı merkezi üzerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor.

Doğa Koleji Telefon Numarası

Günümüzde Doğa Koleji telefon numarası olarak kurulan “Veli Çağrı İletişim Merkezi” sayesinde tüm veliler kolay bir şekilde yetkili birimlerle görüşme gerçekleştirebiliyor. Doğa Koleji tarafından Türkiye genelindeki 123 kampüsünde eğitim gören on binlerce öğrencisinin velisinin işlemlerini daha hızlı ve daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeleri amacıyla kurulan “444” sistemi çağrı merkezi bulunuyor. Bu çağrı merkezi üzerinden veliler, öğrencilerinin durumu ve genel veli işlemlerini gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Ön bilgilendirme ve ön kayıt işlemleri gibi pek çok farklı işlemin gerçekleştirilebildiği 444 36 42 numarası mesai saatleri içerisinde aranabiliyor.

Tüm GSM hat ve mobil hatlar üzerinden çalışma saatleri içerisinde kolay bir şekilde aranabilen Doğa Koleji telefon numarası sayesinde neredeyse tüm işlemleri birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Özellikle de deneyimli ve profesyonel personellerden oluşan çağrı merkeziyle öğrencilere ve velilere dinamik bir çağrı merkezi bulunuyor.

Doğa Koleji Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 36 42

Doğa Koleji İletişim Mail
Barbaros Mah. Halk Cad. Kardelen Sok. No: 2
Incity C Blok Ataşehir – İstanbul

Arama Terimleri: doğa koleji şikayet, doğa koleji müşteri hizmetleri, doğa koleji müşteri temsilcisi, doğa koleji telefon numarası, doğa koleji irtibat tel

Yorum Yap