okey-cagri-merkezi-numarasi

Okey Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Okey çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Okey müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Okey şikayet hattına erişebilirsiniz. Okey müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

OKEY ya da O.K., Eczacıbaşı Girişim Pazarlama Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından Ülkemizde doğum kontrol yöntemlerini geliştirmek ve aile planlanması hakkında toplumu bilinçlendirmek amacıyla 1991 yılında piyasaya sunulmuştur. Türk televizyonlarında ilk prezervatif reklamı OKEY tarafından yapılmıştır. Cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı korunma ve en etkin doğum kontrol yöntemi olarak prezervatif kullanılmaktadır.

Ülkemizin en güvenilir ve en çok tercih edilen prezervatif markası OKEY’dir. OKEY ürünleri tamamen doğal, zararsız ve doğum kontrolünde en etkili yöntemdir. OKEY’in ürün bazında birçok çeşidi vardır. OKEY; prezervatif ve kayganlaştırıcı jel gibi ürünleri üretip satışa sunmaktadır.

Okey Çağrı Merkezi Numarası

Cinsellik ve cinsel sağlık denince akla gelen en önemli markalardan birisi ve en bilineni elbette Okey olmaktadır. Yetişkinliğe erişmiş olan her kadın ve erkeğin doğal olarak yaşadıkları cinsel partnerlik bilinçli bir şekilde gerçekleşmelidir. Bizler çeşitliliğimiz, ihtiyaç ve talepleri karşılamamız hususunda her zaman sektörün en güveniliri olmayı başarmış bir markayız. Ürünlerimizin kaliteli ve her bireye uygun seçeneklerde sunuluyor olması ayrıcalığımızın bir parçasıdır. Bunun yanında elbette şikayet ve hatalı ürünlerle ilgili mağduriyetlerinize yaklaşımımız da farkımızı ortaya koyar. Dilediğiniz her vakit sorun ve sorularınızı karşılamak için çağrı merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Okey çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Okey Müşteri Hizmetleri Numarası

Aktif bir cinsel hayatı olan kadın ve erkekler için üreme sağlığı ve bulaşıcı hastalıklardan korunmak oldukça önem taşır. Aynı zamanda istenmeyen gebeliklerin önlenmesi için de yüksek oranlarda koruyuculuk sağlayan ürünü kullanmak çok önemlidir. Tüm bunların dışında kaliteli ve özel durumlara istinaden ihtiyaç duyulan cinselliğe dair özel ürünler de bünyemizde bulunan çeşitlerimizdendir. Okey markası olarak bizlerden her ne satın almış olursa olun memnun kalmanız bizler için bir mihenk taşıdır. Elinizde bulunan hatalı ya da gecikmeli ürünlerle ilgili şikayetlerinizi bizlere bildirebilirsiniz. 0 216 333 71 00 numaralı hattımızı arayıp temsilcimize ürünle ilgili her türlü probleminizi, şikayetinizi ve cinsel sağlık konularında merak ettiklerinizi danışabilirsiniz. Kişisel verileriniz her daim koruma altındadır. Görüşmelerimiz de kayıt altında yapılır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Okey müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Okey Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Cinsel hayatı bulunan bireylerin özellikle tercih edip kullandığı Okey markası, sadece prezarvatif değil diğer cinsel ürünlerin satışını da kapsamlı olarak yapmaktadır. Toplumsal ve bireysel sağlık ile kaliteli bir cinsel hayatın sürdürülebilirliğini sağlamak bizim misyonumuzdur. Edindiğimiz misyonumuz doğrultusunda hatalı, defolu ya da kullanıma uygun olmayan her ürünümüzün arkasındayız. Şikayetinizin oluştuğu ürünler karşısında 0 216 333 71 00 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz. Bu sayede direkt olarak operatörümüze bağlanırsınız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Okey müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Okey Şikayet Hattı

Okey olarak ürünlerimizle ilgili yaşadığınız her sorunda telafi ve çözüm odaklı bir yaklaşımla yanınızdayız. Müşteri hizmetleri çağrı merkezimizi arayabileceğiniz gibi tuketimbilgi@eczacibasi.com.tr adresimizden bize ulaşıp istek ve sıkıntılarınızı paylaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Okey müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Okey şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Tüketici Danışma Hattı
Telefon: 444 50 20

E-Posta: tuketimbilgi@eczacibasi.com.tr

Genel Müdürlük
Adres: Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Kavacık Ofis Rüzgarlıbahçe Mahallesi Kavak Sokak No:20 Beykoz 34805, İstanbul

Telefon: 0(216) 333 71 00

OKEY’in 444’lü iki ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. OKEY ürünleri için olan çağrı merkezi aracılığıyla ürünler hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayette bulunabilir; diğer numara ile de Cinsel Sağlık ve Cinsel Hastalıklar Bilgi Platformu’na ulaşıp cinsel sorunlarınız için detaylı bilgi alabilirsiniz.

OKEY Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 50 20

ALO OKEY Cinsel Sağlık ve Cinsel Hastalıklar Bilgi Platformu İletişim Telefon Numarası
444 65 39

Arama Terimleri: okey iletişim bilgileri, okey telefon no, okey irtibat tel, okey canlı destek, okey müşteri temsilcisi, okey şikayet hattı, okey müşteri hizmetleri numarası, okey çağrı merkezi numarası, okey iletişim numarası, okey çağrı merkezi, okey müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap