Tema Vakfı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tema Vakfı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tema Vakfı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tema Vakfı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tema Vakfı şikayet hattına erişebilirsiniz. Tema Vakfı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tema Vakfı Çağrı Merkezi Numarası

Sivil toplumculuk kendi içinde son derece önemli bir misyonu olan örgütlenme biçimidir. Ülkemizde de bu alanda çok önemli işlere imza atan kuruluşlar bulunuyor. İşte onlardan bir tanesi de Tema Vakfı. 1982 yılında Hayrettin Karaca ve arkadaşları tarafından kurulan vakıf erozyonla mücadele noktasında çok önemli işlere imza atıyor. Ağaçlandırma konusunda da Orman Bakanlığı ile ülkemizin yeşillenmesi için faaliyetlerine kesintisiz devam ediyor. Durum böyle olunca da insanlar bu çok özel kurumun yani Tema Vakfı çağrı merkezi numarası nedir  diye merak ediyorlar. Çünkü bir biçimi ile iletişime geçmek istiyorlar.

Tema Vakfı çağrı merkezi numarası 0212 291 90 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tema Vakfı Müşteri Hizmetleri Numarası

 Tema Vakfı müşteri hizmetleri numarası 0 (212) 291 90 90 olup gereksinim duyulduğu her an hafta içi her gün mesai saatleri içinde vakfın müşteri hizmetleri aranabilir. Bu noktada da şunu da ifade etmek gerekir ki tamamen sosyal fayda sağlamak amaçlı vakfın bünyesinde satılan ürünler de vardır. Bu ürünler ile ilgili bilgi almak, yapılan çalışmalara katkı sunmak, gönüllü olmak için üstte belirtilen numara aranarak anında iletişime geçebilir, siz de çorbada tuzum olsun diyebilirsiniz. Müşteri hizmetleri size her konuda bir sivil toplumculuk yaklaşımı ile kesintisiz destek verir.

Tema Vakfı müşteri hizmetleri numarası 0212 291 90 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tema Vakfı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tema Vakfı direkt bağlanma noktasında yapılacak olan ise öncelikle olarak yukarıda yer alan Tema numarasının aranmasıdır. Akabinde eğer aranan kişinin dahili numarası biliniyor ise tuşlanır. Yok şayet bilinmiyor ise o zaman operatöre bağlanması beklenir. Karşınıza gelen operatöre görüşmek istediğiniz kişi adı ve soyadı söylenir. Operatör de sizi hiç zaman kaybetmeden görüşmek istediğiniz kişiye derhal bağlayacaktır. Vakıf bu noktada da eksiksiz hizmet verir.

Tema Vakfı müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 291 90 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tema Vakfı Şikayet Hattı

Tema Vakfı şikayet hattı için de numara üstte yer alan numaradır. Herhangi bir yerde çevre ve ekolojik dengeler ile herhangi bir sorun sıkıntı görüldüğü zaman yaşanan olumsuzlukları şikayet etmek ya da aldığınız ürünler ile herhangi bir sorun yaşamanız durumunda şikayet hattı aranarak derhal iletişime geçmeniz mümkündür. Şikayet hattı şikayetinizi alıp gerekli olan çalışmalara derhal başlar.

Tema Vakfı şikayet hattı 0212 291 90 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tema Vakfı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tema Vakfı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tema Vakfı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 291 90 90

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tema Vakfı çağrı merkezi numarasına 0212 291 90 90 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Halaskargazi Mah.Halaskargazi Cad.No:22 Kat:5-6-7-8 34371 Şişli | İstanbul

İletişim Tel No : 0 (212) 291 90 90

Fax Hattı : 0 (212) 284 95 93

Bağış ile İlgili Sorularınız İçin E Posta Adresi : bagis@tema.org.tr

Gönüllülük ile İlgili Sorularınız İçin E Posta Adresi : gonullu@tema.org.tr

Diğer Konulardaki Soru ve Görüşleriniz İçin E Posta Adresi : tema@tema.org.tr

Arama Terimleri: Tema Vakfı iletişim bilgileri, Tema Vakfı telefon no, Tema Vakfı irtibat tel, Tema Vakfı canlı destek, Tema Vakfı müşteri temsilcisi, Tema Vakfı şikayet hattı, Tema Vakfı müşteri hizmetleri numarası, Tema Vakfı çağrı merkezi numarası, Tema Vakfı iletişim numarası, Tema Vakfı çağrı merkezi, Tema Vakfı müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap