Fun 101 Okey Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fun 101 Okey Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fun 101 Okey çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fun 101 Okey müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fun 101 Okey şikayet hattına erişebilirsiniz. Fun 101 Okey müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fun 101 Okey Çağrı Merkezi Numarası 

Fun 101 Okey son zamanların en popüler okey ve 101 aplikasyonlarındandır. Özellikleri ve grafiklerini de övmeden geçemeyiz. Bu oyunu Google Play Store’dan/ App Store’dan indirebilirsiniz veya Facebook üstünden oynayabilirsiniz. Günlük hayatımızda belki de en sevdiğimiz eğlencelerden biri de 101 ve okeydir. Misafirliklerde bile konu bir anda okeye gelir ve okey masası kurulmaya başlanır. Fakat artık pandemiyle birlikte herkesin dokunduğu taşlara dokunmak istemeyebiliriz.

Zevklerimizden mahrum kalmak da hoş değildir. Peki arkadaşlarla, ailemizle toplanıp telefon üstünden 101 veya okey oynamak varken neden mahrum kalalım k? Bu oyunun da belki de bu nedenle kullanıcı sayısı her gün artmaktadır. Okey ve 101 severlerin ilgisini çekebilecek olan bu uygulamanın çağrı merkezi numarasını henüz yayınlamamış olsa da, funokey101.help@gmail.com mail adresine mesaj atıp isteklerinizi iletebilirsiniz.

Fun 101 Okey çağrı merkezi numarası funokey101.help@gmail.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fun 101 Okey Müşteri Hizmetleri Numarası 

Bu aplikasyon Türkiye’nin en eğlenceli ve en çok kazandıran 101 oyunudur. Ücretsiz indirip oynanabilmesi de ayrı güzeldir. Sadece 101 değil aynı zamanda düz okey de oynayabilirsiniz. Normalde 101 için ayrı, okey için ayrı uygulama indirten diğer uygulamalardan farklıdır. Hepsini tek bir uygulamada toplar ve oyuncuları bu zahmetten kurtarır. Çeşitli oyun modlarına ve ödüllü turnuvalara sahiptir. Siz de bu ödüllerden kazanma şansına sahip olmak istemez misiniz?

Sadece bu kadarla da kalmaz aynı zamanda sosyal medya gibi arkadaş edinip, oyunlarda diğer oyuncularla konuşabileceğiniz bir app uygulamasıdır. Sadece Google Play Store’dan değil App Store’dan da indirebilirsiniz. At yarışı ve sirk uygulamaları da bu çok yönlü uygulamada mevcuttur. Bu oyuna yönelik herhangi bir konuda, Facebook’ a uygulamanın adını yazıp ulaşacağınız sayfa üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilir veya çağrı merkezi numarası kısmında verilen mail adresine mail atabilirsiniz.

Fun 101 Okey müşteri hizmetleri numarası funokey101.help@gmail.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fun 101 Okey Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Çok eğlenceli olduğundan bahsettiğimiz bu aplikasyon için yukarıda da bahsettiğimiz gibi direkt arayarak ulaşım mümkün değildir. Bu nedenle mail adresinden veya Facebook sitesinden mesaj veya gönderiye yapılan bir yorum ile ulaşabilirsiniz. Fun 101 Okey için çağrı merkezi numarası olmadığı için maalesef müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemi yapılamamaktadır. Onun yerine destek mailine yaşamış olduğunuz sorunları anlatan bir yazıyla birlikte mail atabilirsiniz.

Fun 101 Okey müşteri hizmetlerine direk bağlanma funokey101.help@gmail.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fun 101 Okey Şikayet Hattı 

Şikayet hattı bulunmamaktadır. Yukarı da bahsedilen şekillerde ulaşım sağlanabilmektedir. Fun 101 Okey için şikayet hattı bulunmamaktadır. Oyun ve ya hesabınızla ilgili bir şikayetiniz varsa mail kısmından yaşamış olduğunuz problemi yetkili kişilerle paylaşabilirsiniz.

Fun 101 Okey şikayet hattı funokey101.help@gmail.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Fun 101 Okey müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Fun 101 Okey şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fun 101 Okey Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

funokey101.help@gmail.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Fun 101 Okey çağrı merkezi numarasına funokey101.help@gmail.com numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Fun 101 Okey
E-Posta : funokey101.help@gmail.com

Arama Terimleri: Fun 101 Okey iletişim bilgileri, Fun 101 Okey telefon no, Fun 101 Okey irtibat tel, Fun 101 Okey canlı destek, Fun 101 Okey müşteri temsilcisi, Fun 101 Okey şikayet hattı, Fun 101 Okey müşteri hizmetleri numarası, Fun 101 Okey çağrı merkezi numarası, Fun 101 Okey iletişim numarası, Fun 101 Okey çağrı merkezi, Fun 101 Okey müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap