Aras Elektrik Dağıtım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aras Elektrik Dağıtım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aras Elektrik Dağıtım çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aras Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Erzurum ili başta olmak üzere Ağrı, Bayburt, Ardahan, Kars, Iğdır ve Erzincan illerinde yaşayanların elektrik ihtiyacını karşılamaktadır. Doğu Anadolu Bölgesinde yaşayan halka 13.12.2012 tarihinden itibaren hizmet vermektedir. Elektrik enerjisinin insan hayatındaki önemi de rolü de oldukça büyüktür.  Yönetim kadrosunun ‘Enerjimiz Sizler İçin’ diyerek çıktığı bu yolda iki buçuk milyon Türk vatandaşına en iyi hizmeti vermek amacıyla durmadan çalışıyoruz. Sektörde yaşanan tüm gelişmeleri takip ederek hem teknolojimizi hem de çalışanların bilgisini eğitimlerle güncelliyoruz.

Aras Elektrik Dağıtım Çağrı Merkezi Numarası

Sektörde öncü olabilmek amacıyla müşteri memnuniyetinin değerini bilerek, tüm adımlar buna göre atılmaktadır. Müşteri memnuniyetinin sağlanmasında en önemli halka olan çalışanların memnuniyet ve çalışan sadakati de en çok dikkat edilen konular arasındadır. Aras Elektrik Dağıtım çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Enerjimiz Sizler İçin sloganıyla çıktığımız bu yolda sekiz yıldır en iyi hizmeti tüketicilere vermenin gururunu yaşıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışını, en uygun fiyatlarla tüketicilerine sunmaktadır. Hem ülke hem de tüketicilere hem de çevreye duyulan saygıyla hareket etmek en büyük sorumluluğumuzdur. En büyük velinimetimiz tüketicilerimize, en kaliteli hizmeti vermektir. Bu sebeple de kurulduğumuz günden beri sahip çıktığımız değerlerimiz aşağıda yer almaktadır.

  • İnsanoğluna Değer Vermek
  • Kaliteli Hizmet Anlayışı
  • Müşteri Memnuniyetine Yönelik Adımlar
  • Hızlı Hizmet
  • İnsana, Doğaya ve Dünyaya Saygı
  • Güvenilirlik
  • Sektördeki Tüm Gelişmeleri Takip Etmek
  • Yenilikçilik
  • Sürdürülebilir Yaklaşım
  • Etik Değerler

Aras Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Aras Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Aras Elektrik Dağıtım olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Aras Elektrik Dağıtım ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Aras Elektrik Dağıtım çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Aras Elektrik Dağıtım Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

 0850 200 50 51

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Aras Elektrik Dağıtım çağrı merkezi numarasına  0 850 200 50 51 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Şükrü Paşa Mahallesi TEK Lojmanları Sokak No:3 25050 Yakutiye / ERZURUM

Telefon Numarası : 0 850 200 50 51

Faks Hattı : +90 (442) 999 17 89

E mail : info@arasepas.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Aras Elektrik Dağıtım iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Aras Elektrik Dağıtım sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Aras Elektrik Dağıtım iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Aras Elektrik Dağıtım iletişim bilgileri, Aras Elektrik Dağıtım telefon no, Aras Elektrik Dağıtım irtibat tel, Aras Elektrik Dağıtım canlı destek, Aras Elektrik Dağıtım müşteri temsilcisi, Aras Elektrik Dağıtım şikayet hattı, Aras Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası, Aras Elektrik Dağıtım çağrı merkezi numarası, Aras Elektrik Dağıtım iletişim numarası, Aras Elektrik Dağıtım çağrı merkezi

Yorum Yap