Saat & Saat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Saat & Saat Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Saat & Saat çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Saat & Saat müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Saat & Saat şikayet hattına erişebilirsiniz. Saat & Saat müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Saat & Saat Çağrı Merkezi Numarası

Kadın, erkek, çocuk, takı ve aksesuar alanında akıllara gelen Saat&Saat sektörde öncü kuruluş olan firmamız birçok markayı bünyesinde barındırmaktadır. Saat&Saat firmamız bu konuda liderliği elinde taşımaktadır. Türkiye’de birçok şubesi bulunan firmamızda kaliteli ve fonksiyonel ürünlere sahiptir. Estetik tasarımlarıyla kullanıcıların istekleri karşılanmaktadır. Müşterilerimize bizim her konuda kendimizi yenilememiz kaliteli ürünler sunmamız sayesinde bizlere güven duymaktadır. Ürünlerimiz hakkında duyduğunuz her sıkıntıda çağrı merkezi müşteri temsilcilerimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mağazalarımızdan ya da online olarak aldığınız her üründe yaşadığınız problemler tarafımızca giderilecektir. Bütün ürünlerimiz firma garantisi altındadır. Kalitemiz kimliğimiz olup sağladığımız güvenle müşterilerimizi her zaman memnun etmekteyiz. Bizi arayabilir ve sorularınızın cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Saat ve Saat çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Saat & Saat Müşteri Hizmetleri Numarası

Saat&Saat firması olarak dünyaca ünlü markaları siz değerli müşterilerle buluşturmaktadır. Kaliteli ve güvenilir ürünlerimizle sizlere hizmet sunmaktayız. Online olarak ya da mağazalarımızdan yaptığınız tüm alışverişler orijinal ürün garantisi, ücretsiz kargo, iade ve değişim garantisi mağazamızdan değişim mevcuttur. Aldığınız ürünlerde bir hafta içinde iade hakkınız olup bir ay içinde değişim sağlayabilirsiniz. Bunların dışında sizin için sıkıntı ve problem olan konularda hafta içi 07:30-17:00 arasında 0212 367 44 74 telefon numarasını arayarak veya saatvesaat.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. İnternet adresimiz internet@saatvesaat.com’dur.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Saat ve Saat müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Saat & Saat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda anlattığımız gibi Saat&Saat firması olarak müşteri memnuniyeti bizim hedefimiz olup her türlü sorunlarda kullanıcılarımızın yanındayız. Güvenli ve kaliteli ürünlerimizle satış işlemleri öncesi ve sonrası online telefon müşteri hizmetleri destek hattımız bulunmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz müşteri temsilcisi numarasından  sipariş bilgisi için ‘1’ iade değişim işlemleri için ‘2’ tuşlayarak direk bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Saat ve Saat müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Saat & Saat Şikayet Hattı

Değerli müşterilerimizin aldığı tüm ürünler Saat&Saat firması olarak tüm şikayetlerinizin yanındayız. 0212 367 44 74 telefon numarasından müşteri hizmetlerine bağlanarak tüm şikayetlerinizi destek hattımıza bildiriniz. Sizin istek ve önerilerinizi firmamız tarafından dikkate alınarak talepleriniz karşılanacaktır. Sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetimizle müşterilerimizin her zaman gülen yüzüyüz. Türkiye’nin saatçisi Saat&Saat firması olarak kullanıcılarımız güvenilir alışverişi yapmanın mutluluğunu yaşamaktadırlar. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ruffles müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Saat ve Saat şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Saat ve Saat Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 367 44 74

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Saat & Saat çağrı merkezi numarasına 0212 367 44 74 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Merkez
Adres: Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No:237/D Kat:B2 Maslak, İstanbul/Türkiye
Telefon +90 212 232 72 28
Çalışma Saatlerimiz: Hafta İçi Sabah: 07:30 Akşam: 17:00

İnternet Satış
Telefon+90 212 367 44 74
E-Posta: internet@saatvesaat.com
Çalışma Saatlerimiz: Hafta İçi Sabah: 07:30 Akşam: 17:00

Teknik Servis
Telefon+90 212 367 44 67
E-Posta: teknik@saatvesaat.com
Çalışma Saatlerimiz: Hafta İçi Sabah: 07:30 Akşam: 17:00

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Saat & Saat iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Saat & Saat sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Saat & Saat iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Saat & Saat iletişim bilgileri, Saat & Saat telefon no, Saat & Saat irtibat tel, Saat & Saat canlı destek, Saat & Saat müşteri temsilcisi, Saat & Saat şikayet hattı, Saat & Saat müşteri hizmetleri numarası, Saat & Saat çağrı merkezi numarası, Saat & Saat iletişim numarası, Saat & Saat çağrı merkezi, Saat & Saat müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap