Okey Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Okey Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Okey Plus çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Okey Plus müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Okey Plus adlı bu makalemizde Okey Plus müşteri hizmetleri numarasına ulaşarak probleminize çözüm üretebilirsiniz. Eğer Okey Plus uygulaması kullanıcıysanız ve bu uygulamayla ilgili bir sorun yaşıyorsanız ve sorununuza çözüm arıyorsanız makalemizi okumaya devam ederek sorununuza çözüm arayabilirsiniz.

Okey Plus Çağrı Merkezi Numarası

Okey oynamak isteyenler için tercih edilebilecek sitelerden biridir. Site üzerinden okey oynamak isteyenler kullanmış oldukları telefonda bulunan işletim sistemine göre tercih yapabilirler. Android, iPhone kullanıcıları site üzerinden oyuna ara vermeden devam edebilirler. Site üzerinden oyuna dahil olmak isteyenler Facebook ile bağlanabilirler. Üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından herhangi bir problem yaşamadan kullanılan akıllı telefonlar üzerinden oyuna dahil olunabilir. Okey oyununu oynamayı sevenler için hizmet vermekte olan site kesintisiz oyun oynama fırsatı sağlamaktadır. Kullanıcılar farklı seçenekler üzerinden siteye erişim sağlayarak oyuna dahil olabilirler.

Güvenli şekilde okey oynamak isteyenlerin tercih edebileceği sitelerden biridir. Kesintisiz aktif konumda olan site ihtiyaç duyduğunuz her durumda Facebook ile bağlanarak veya farklı seçenekler üzerinden siteye erişim sağlayarak oyuna dahil olmanızı sağlamaktadır. Aynı anda farklı oyuncuların bir araya gelerek bir masa üzerinde oyuna dahil olmasını sağlamaktadır. Okey oynamayı sevenlerin tercih edebileceği güvenle oyunu oynama fırsatı sağlayan site günün her saati hizmet vermektedir. Site üzerinden istediğiniz masaya dahil olabilirsiniz. Dört kişiyle oynanmakta olan oyun için dört ayrı üyenin aynı masada yer alması gerekmektedir.

Okey Plus Müşteri Hizmetleri Numarası

Online ortamda okey oynamak isteyenler için hizmet vermekte olan site dilediğiniz her durumda sorunsuz şekilde oyunda yer almanıza sağlamaktadır. Üyelik işlemlerinin yapılması özellikle kullanıcı bilgileriniz ile siteye daha rahat şekilde erişim sağlamanızı sağlamaktadır. Chip satın alarak oyunda daha etkin şekilde yer alınabilir. Farklı kategori seçenekleri üzerinden yapılacak olan incelemeler özellikle kullanıcıların merak ettikleri konularda daha fazla bilgiye ulaşmasını sağlamaktadır. Oyun oynamak isteyen android veya iPhone kullanıcıları uygulamayı indirerek telefonları üzerinden diledikleri her durumda site üzerinden oyuna ulaşım sağlayabilirler. 7/24 hizmet veren site için uygulama akıllı telefonlar üzerinden okey oynama fırsatı sağlamaktadır.

Okey Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bulunmamaktadır. Fakat aşağıdaki maillerden yaşamış olduğunuz sorunları iletebilirsiniz.

Okey Plus Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanırım?

Okey Plus müşteri hizmetleri numarası olmadığı için müşteri temsilcisiyle sadece mail aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki mail adreslerinden yaşamış olduğunuz sorunları Okey Plus detsek ekibine iletebilir ve sorununuzu çözüme kavuşturmayı deneyebilirsiniz. Diğer taraftan yaşamış olduğunuz sorunları ve sorunların çözümlerini yorumlar kısmından bizlerle paylaşarak diğer uygulama kullanıcılarına da yardımcı olabilirsiniz.

Okey Plus Mail Adresi       
zyngaturkey-support@zynga.com
android.support@zynga.com

Arama Terimleri: okey plus çağrı merkezi, okey plus iletişim, okey plus müşteri hizmetleri, okey plus müşteri hizmetleri numarası, okey plus telefon numarası, okey plus irtibat tel, okey plus şikayet, okey plus şikayet var, okey plus mail adresi, Okey Plus çağrı merkezi numarası

275 Yorum

 1. Emel 11 Mayıs 2022
 2. Ali 22 Haziran 2022
  • Siyat guler 17 Eylül 2022
 3. Musa 6 Temmuz 2022
 4. Zafer 31 Ağustos 2022
 5. Mehmet ÜNAL 19 Eylül 2022
 6. numan köroğlu 19 Eylül 2022
 7. levent çakbak 20 Eylül 2022
 8. levent çakbak 23 Eylül 2022
 9. faruk 18 Ekim 2022
 10. Habib 29 Ekim 2022
 11. Murat 12 Kasım 2022
 12. Habib Çağan 22 Kasım 2022
 13. SERKAN 17 Mart 2023
 14. Musa Arık 3 Nisan 2023
 15. Yilmazbas 6 Nisan 2023
 16. Elifim 1 Mayıs 2023
 17. Bezat Eker 3 Kasım 2023
 18. duman rüzgar 6 Kasım 2023

Yorum Yap