Migros Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Migros Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Migros açılış saati kaçta? Migros kapanış saati kaçta? Migros çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Migros Çalışma Saatleri

1954 Yılında ilk olarak kurulmuş olan Migros, o günden bugüne kadar ulaşmış ve ülkemizin her bölgesinde çok sayıda market zincirleri ile hizmet sunmaktadır. İstanbul Belediyesi ve İsviçre Migros Kooperatifler Birliği tarafından ortak şekilde kurumuş olan Migros, günümüzün en büyük market zincirlerinin başında gelmektedir. Ev alanlarında kullanılan çeşitli ürünlerin kolay şekilde karşılanabildiği market zinciri, Türkiye’de 244 şube ve 5 bini aşkın personelleri ile birlikte kesintisiz hizmet veriyor.

Ülkemizde yer alan resmi bayramlarda ve dini bayramlarda da sürekli olarak açılan Migros, aynı zamanda haftanın tüm günü 7/24 açık olarak hizmet vermeye devam ediyor. 1991 yılında Koç Holding’in satın alması ile birlikte halka açılmış olan market zinciri, genel olarak orta boyutlu şubeleri ile birlikte her türlü ev ve gıda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Kaliteli Yönetim Sistemi ve çeşitli belgelere sahip olarak hizmet veren Migros, aynı zamanda ülkemizde en güvenilir markalar arasında yer alma özelliğine de sahip olmaktadır.

Yapmak istediğiniz alışverişlerde daha uygun ücretler ödeyebilecek olduğunuz Migros market zincirlerinde, genel olarak indirimli ve diğer markalara göre daha ucuz eşya ve malzemeler yer almaktadır. Aynı zamanda Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde yer alan ilçelerde, fazlası ile şubesi bulunması sayesinde her an ulaşılabilir olma özelliğini de taşımaktadır. Satışa sunulan gıda malzemelerinde ise yetkili merciler tarafınca onaylı olması ve kaliteli olması, daha fazla memnun kalmanızı mümkün kılmaktadır. Sizlerin süpermarket zinciri hakkında açılış ve kapanış saatlerini öğrenerek, daha sorunsuz şekilde alışveriş yapabilmesi için bilgiler vereceğiz. Normal çalışma saatleri sonrasında yaklaşık 1 saat kadar temizlik ve planlama yapılan Migros, aynı zamanda sağlık açısından temizlikleri aksatmamaya özen gösteriyor. Cumartesi ve Pazar hafta sonları da dâhil olmak üzere haftanın tüm günü aralıksız olarak hizmet vermekte olan Migros, her sabah saat 09:00’da açılmakta ve hizmet vermeye başlamaktadır. Migros’un kapanış saati ise 22:00 olarak bilinmektedir. Ancak alışveriş yapabilmeniz için Migros zincirlerinden 09:00 ile 21:00 saatlerinden yararlanmanız gerekmektedir. Saat 21:00 itibari ile müşterilere kapanan alışveriş zinciri, saat 22:00’a kadar genel temizlik ve bakım yaptıktan sonra ise tamamen kapanmaktadır.

Migros Açılış Saati
09:00

Migros Kapanış Saati
21:00

Migros Çalışma Saatleri
09:00-21:00

Arama Terimleri: Migros açılış saati, Migros kapanış saati, Migros çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap