Gold Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Gold Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Gold açılış saati kaçta? Gold kapanış saati kaçta? Gold çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Gold Çalışma Saatleri

İlk olarak 1991 yılında İstanbul’da hizmet verebilmek adına kurulmuş olan Gold, teknoloji marketler zinciri olarak piyasada yerini almıştır. Bilgisayar cihazlarının yaygın olarak kullanılmış olduğu son 20 yıl içerisinde, akla gelebilecek olan tüm işlerin yapılabilmesini sağlayan cihazlar, cep telefonları ile birlikte vazgeçilmez ürünlerin başını çekmektedir. Büyük şirket, firma ve markaların işlerini bilgisayarlar üzerinden yönetebilmesi adına açılan web siteleri, ürün satışı ya da tanıtım amaçlı tercih edilmektedir.

İnternet kullanımı ile birlikte daha da kullanışlı cihazlardan olan bilgisayarlar, Gold markası tarafınca ilk olarak satışa sunulmaya başlamıştır. Açıldığı ilk yıllarda daha çok bilgisayarlar üzerine detay verilmiş olsa da, Gold şirketi günümüzde LCD televizyon, fotoğraf makinesi, kamera, mutfak aletleri ya da cep telefonları gibi aklınıza gelebilecek olan tüm cihazlar için satış hizmetlerine yer vermektedir. Günümüzde yaklaşık olarak 50’den fazla market zinciri bulunan Gold, ayrıca hedeflerini daha da büyütmekte ve bu hedefi, en az 100 adeta çıkarmak istemektedir. Sürekli olarak teknolojinin takip edilmesi sonucunda, güncel cihaz satış işlemlerine de yer vermekte olan Gold için çalışma ve kapanış saatleri de oldukça önemli olmaktadır.

Ülkemizde yer alan dünya markalarının üretmiş oldukları cihaz ve teknolojik ürünlerin satış işlemlerine yer vermekte olan teknoloji market zinciri için şube ve mağazalara gidebilmek adına açılış ve kapanış saatlerini bilmeniz gerekmektedir. Ülkemizin büyük bir bölümünde market zincirleri yer alan Gold, müşteri memnuniyetine özen gösteren personelleri sayesinde, kaliteli sonuçlar ile aralıksız hizmet veren şirketlerin başında yer almaktadır. İlgili markaya ait olan şube ya da market zincirlerine gidebilmek adına öğrenilmesi gereken işlemlerin başında açılış saati gelmektedir. Gold markası hafta içi her sabah şubelerini saat 09:00’da açmaktadır. Her gün binlerce müşteriye hizmet sunan Gold firmasının kapanış saati ise akşam 19:00’dır. Öğle saatlerinde herhangi bir mola ya da ara vermeyen Gold teknolojik marketler şirketi, hafta içinin yanı sıra hafta sonları da hizmet sunmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri de 09:00 ile 17:00 saatleri arasında müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Gold Açılış Saati
09:00

Gold Kapanış Saati
19:00 (Hafta içi)
17:00 (Hafta sonu)

Gold Çalışma Saatleri
09:00-19:00 (Hafta içi)
09:00-17:00 (Hafta sonu)

Arama Terimleri: Gold açılış saati, Gold kapanış saati, Gold çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap