Özdilek Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Özdilek Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Özdilek açılış saati kaçta? Özdilek kapanış saati kaçta? Özdilek çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Özdilek Çalışma Saatleri

Türkiye’de Bursa merkezli olarak ilk kez havlu üretimi amacı ile kurulmuş olan Özdilek, kuruluşundan sonraki dönemlerde hizmetlerini genişletmiş ve 1983 senesinde Alışveriş Merkezi sektörüne adım atarak, yalnızca ülkemizde değil aynı zamanda tüm dünyada tanınan markalar arasına girmeyi başarmıştır. Türkiye’nin önde gelen ve dünyaya açılmış şirketlerinin başında gelmeyi başarmış olan Özdilek şirketi Kocaeli, Antalya, Bursa ve Eskişehir gibi farklı illerdeki mağazaları ile aralıksız olarak müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Genel olarak geniş otoparkları ve kaliteli restoranları ile birlikte aradığınız tüm ihtiyaçları karşılayabilmenizi sağlamakta olan Özdilek, özellikle havlu üretimleri konusunda dünya markalarından olmayı başarmıştır. Yalnızca hizmet vermiş olduğu mağazalardaki bölgelerden değil, aynı zamanda farklı şehir ve semtlerden günde binlerce müşteriyi ağırlamayı başarmakta olan Özdilek, çocuk oyun parkları ve eğlence salonları ile hafta sonlarında keyifli zamanlar geçirmenize imkân tanımaktadır. Yaklaşık olarak ülkemizde 15 farklı il ve bölgelerdeki mağazaları ile çalışmalarını yürüten Özdilek, aynı zamanda 15’e yakın şubesi ile özel gün ve zamanlar için tanıtım ya da konserlerin verilebildiği alışveriş merkezlerinden birisidir.

Ailesi ya da dostları ile birlikte keyifli hafta sonu geçirmek ve ihtiyaçları doğrultusunda teknolojik, ev, gıda ya da farklı kıyafet çeşitlerinden satın almak isteyen kişilerin tercih ettiği Özdilek, bazı saatler içerisinde açık olarak şubeleri ile ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Bu durumda Özdilek alışveriş mağazalarına gitmek ve istedikleri ürünlerden almak ya da restoranlarda keyifli zamanlar dâhilinde yeme ve içmek isteyen kişiler, mağazaların saat kaçta açıldığı, akşam kaçta kapandığı ya da hangi günler kapalı olduğu konu hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Ev tekstil mağazası ve Hipermarket gibi seçeneklere de yer vererek, ülkemizin çeşitli büyükşehirlerinde uzun yıllardan beri hizmet sunan Özdilek firması, hafta içi açık olduğu kadar hafta sonları da açık olmaktadır. Sabah ilk olarak saat 09:00’da açılan Özdilek şubeleri, öğle molası vermeden akşam saatlerine kadar açıktır. Özdilek’in kapanış saati ise akşam 23:00 olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra dini ve milli bayramlar olarak bilinen günlerde de kesintisiz olarak hizmet sunan Özdilek, hafta sonları da belirtilen saat aralıklarında açıktır.

Özdilek Açılış Saati
09:00

Özdilek Kapanış Saati
23:00

Özdilek Çalışma Saatleri
09:00-23:00

Özdilek müşteri hizmetleri adlı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Özdilek açılış saati, Özdilek kapanış saati, Özdilek çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap