Tencent Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tencent Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tencent çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tencent müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tencent şikayet hattına erişebilirsiniz. Tencent müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tencent Çağrı Merkezi Numarası

Tencent Limited şirketi, Çin kökenli bir bilişim şirketidir. Bu şirket 11 Kasım 1998 yılında kurulmuştur ve şirketin iştirakleri hem Çin genelinde hem de Dünya genelinde internet üzerine çeşitli eğlence, yapay zeka, hizmet ve ürün ve teknoloji konusunda kendini geliştirmiştir. Şirketin merkezi Çin’in Shenzhen’de yer almaktadır. Bilişim alanında hizmet veren Tencent, halka açık bir şirket olma özelliği göstermektedir. Bu şirket 2018 yılında 580 miyar Dolarlık bir sermayesi ile Asya kıtasının en değerli şirketi olma özelliğini göstermekte ve hatta dünyanın en büyük yatırım şirketleri arasında kendine üst sıralarda yer bulmaktadır.

En büyük teknoloji ve internet şirketlerinden biri olan Tencent aynı zaman da en büyük girişim sermayesi şirketlerinden ve en değerli ve en büyük oyun ve sosyal medya şirketlerinden biridir. Tencent Games’i bünyesinde barındıran şirket dünyanın en çok oynana online mobil oyunu PUBG’nin de kuruculuğunu üstlenmiştir. Şirketin sunmuş olduğu hizmetler arasında, kendi kategorisinde dünyanın en başarılı ve en büyükleri arasında yer alan müzik, sosyal medya, mobil oyunlar, web portalları, e-ticaret, ödeme sistemleri, internet hizmetleri, akıllı telefonlar ve çok oyunculu online oyunlar bulunmaktadır.

Tencent çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tencent Müşteri Hizmetleri Numarası

Bilişim alanında hem Asya’da hem de tüm dünya da kendini kanıtlayan ve her geçen gün değerlenen şirket PUBG mobil oyununun ev sahipliğini yapmaktadır. Günümüzde diğer tüm dijital oyun şirketlerinde olduğu gibi bu şirkette de sunulan Tencent müşteri hizmetleri birimi bulunmamaktadır. Ancak yardım istenilen her bir konu da oyuncular için destek sayfasından iletişim sağlanmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tencent müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Tencent Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Oyuncular oyun ile ilgili merak ettikleri soru ya da karşılaştıkları problemlerinde Tencent Destek Sayfası ile bizlerle iletişime geçebilir ve yardım alabilirler. Her türlü sorun da sizlere kesintisiz hizmet sunmakta ve siz değerli kullanıcıların online oyunlarda başarılı olması için işimizi layığı ile yapmaktayız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tencent müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tencent Şikayet Hattı

Tencent Limited Şirketi kurulduğu ilk günden itibaren yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alarak ürün ve hizmetlerini piyasaya sunmaktadır. Ancak her şirkette olduğu gibi bazı teknik sorunlar ile karşılaşmak mümkündür. Tencent Şikayet Hattı ile amaçlanan oluşan aksaklıklardan anında haberdar olup sizlere daha iyi bir hizmet sunmaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tencent müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tencent şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tencent Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tencent çağrı merkezi numarasına telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Tencent Ofisleri

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Tencent iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Tencent sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Tencent iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Tencent iletişim bilgileri, Tencent telefon no, Tudors irtibat tel, Tencent canlı destek, Tencent müşteri temsilcisi, Tencent şikayet hattı, Tencent müşteri hizmetleri numarası, Tencent çağrı merkezi numarası, Tencent iletişim numarası, Tencent çağrı merkezi, Tencent müşteri hizmetleri direk bağlanma

9 Yorum

  1. Sibel kahveci 31 Mayıs 2021
  2. Sibel kahveci 31 Mayıs 2021
  3. Hakan ışıksoy 23 Temmuz 2021
  4. kemal özdemir 7 Aralık 2021
  5. Cihangir 23 Nisan 2022
  6. İlhan 29 Nisan 2022
  7. Şener 26 Ağustos 2022
  8. Samet 5 Mayıs 2023
  9. Salim 13 Şubat 2024

Yorum Yap