Banvit Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Banvit Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Banvit Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Banvit, yani Bandırma Vitaminli Yem Sanayi ve Ticaret AŞ, 1968 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Sektöründe ülkemizde lider konumda olan Banvit, Avrupa’da da öncü şirketlerden birisi haline gelmiştir. Banvit’in kurumsal olarak genel politikası müşteri memnuniyetine dayanarak en uygun bir şekilde en kaliteli ürünü müşteriye sunmaktır.

Banvit; Et Üretimi, Hazır Ürün Üretimi, Canlı Üretim, Yem Üretimi gibi konularda üretimlerini hızla sürdürmektedir. Ayrıca Banvitburada.com adresine girerek Ankara, İstanbul ve İzmir illerinden birinde yaşıyorsanız online olarak sipariş verebilirsiniz.

Banvit’in 0800’lü ve 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla Banvit ve ürünleri hakkında tüm detaylı bilgiye sahip olabilir, alt kuruluşlarıyla iletişime geçebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi Banvit’e bildirebilirsiniz.

Banvit Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0800 297 94 94
0850 288 86 00

Arama Terimleri: banvit iletişim bilgileri, banvit telefon no, banvit irtibat tel, banvit canlı destek, banvit müşteri temsilcisi, banvit şikayet hattı

Cevapla