banvit-cagri-merkezi-numarasi

Banvit Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Banvit çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Banvit müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Banvit şikayet hattına erişebilirsiniz. Banvit müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Banvit, yani Bandırma Vitaminli Yem Sanayi ve Ticaret AŞ, 1968 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Sektöründe ülkemizde lider konumda olan Banvit, Avrupa’da da öncü şirketlerden birisi haline gelmiştir. Banvit’in kurumsal olarak genel politikası müşteri memnuniyetine dayanarak en uygun bir şekilde en kaliteli ürünü müşteriye sunmaktır.

Banvit; Et Üretimi, Hazır Ürün Üretimi, Canlı Üretim, Yem Üretimi gibi konularda üretimlerini hızla sürdürmektedir. Ayrıca Banvitburada.com adresine girerek Ankara, İstanbul ve İzmir illerinden birinde yaşıyorsanız online olarak sipariş verebilirsiniz.

Banvit Çağrı Merkezi Numarası

Bandırma Vitaminli Yem Sanayi yani BANVİT 1968 yılında bu yana Balıkesir ili Bandırma ilçesinde yem üreticisi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Günümüzde binlerce çalışanı ile oldukça büyük bir üretim merkezi olan fabrika, aynı zamanda da ilçenin büyük bir geçim kaynağıdır. Tam entegre üretim tesisleri ile dünyada sayılı şirketler arasında yer almayı hedeflemektedir. Fabrikada piliç, tavuk ve hindiler hijyenik şartlarda kesimleri yapılarak ayrıştırılmaktadır. Paketlenen but, kanat, tüm tavuk, pirzola, ciğer gibi ürünlerin de yurt içinde yurt dışında satışı sunulmaktadır. Banvit çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yurt içinde 18 şube ve 41 bayiye sahip olan firma, soğuk hava depolu dağıtım merkezleri ile ürünlerini sağlıklı koşullarda saklamaktadır. Tırlarla gitmesi gereken şehir ve ülkelere gönderilerek satış yapılacak merkezlere ürün dağıtımı yapılır. Ürünlerden memnun olmayan, bizden kaynaklı sıkıntı yaşayan kişiler çağrı merkezlerini arayabilirler. Onların her türlü şikayeti ve sorunları ile çağrı merkezleri ilgilenir.

Banvit Müşteri Hizmetleri Numarası

Perakende ve toplu satış yapan Banvit birçok şehire ve ülkeye ulaşmaktadır. Avrupa’da birçok ülkeden başka Uzak Doğu ülkelerine de ürünler gönderilmektedir. Ayrıca firmaya yatırım yapmak isteyen kişiler İMKB aracılığı ile fabrikanın hisse senetlerini satın almaktadır. Hem kendilerini geliştirmek hem de yatırımcıları için karlı bir iş fırsatını da kişilere sunmaktadır. Bizleri 0 800 297 94 94 ya da 0 850 288 86 00 müşteri hizmetleri telefon numarası ile arayabilir ve istek ve dileklerinizi sunabilirsiniz. Ayrıca bizleri facebook, instagram, yuutube ve twitter gibi sosyal iletişim araçlarından da takip edebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Banvit müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Banvit Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıdaki müşteri hizmetlerimizle direk bağlantı sağlayabileceğiniz gibi bilgi@banvit.com mail adresimiz ile de bizimle görüşebilirsiniz. Ayrıca internet sitemizdeki formu doldurarak da belirtmek istediğiniz konu ile ilgili mesajınızı bırakabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Banvit müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Banvit Şikayet Hattı

TSE garantili ve helal sertifikalı ürünlerimiz ile yıllardan beri sofralarınıza lezzet katan Banvit ürünleri, kişilerin her türlü sorun ve sıkıntısında da yanındadır. Memnun kalmadığınız ürünler, şikayetçi olduğunuz durumlar tarafımızca değerlendirilecektir. Müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlere şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bütün şikayetler değerlendirilmekte ve tarafımızca aksaklıklar giderilmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Banvit müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Banvit şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

BANVİT İLETİŞİM BİLGİSİ

Şirket Merkezi:
Adres: Ömerli Mah. Ömerli Sok. No: 208 Bandırma / Balıkesir

Tel: (0266) 733 86 00 Pbx
Faks: (0266) 733 86 18 Pbx
E-posta: bilgi@banvit.com
Tüketici Danışma Hattı: (0800) 297 94 94 – (0850) 288 86 00

Banvit’in 0800’lü ve 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla Banvit ve ürünleri hakkında tüm detaylı bilgiye sahip olabilir, alt kuruluşlarıyla iletişime geçebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi Banvit’e bildirebilirsiniz.

Banvit Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0800 297 94 94
0850 288 86 00

Arama Terimleri: banvit iletişim bilgileri, banvit telefon no, banvit irtibat tel, banvit canlı destek, banvit müşteri temsilcisi, banvit şikayet hattı, banvit müşteri hizmetleri numarası, banvit çağrı merkezi numarası, banvit iletişim numarası, banvit çağrı merkezi, banvit müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. umut 10 Temmuz 2018
    • Yönetici 19 Temmuz 2018

Yorum Yap