Konya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Şikayet Hattı

Konya Büyükşehir Belediyesi Açık Kapı Çağrı Merkezi İletişim Telefon numarası Şikayet Hattı

Konya Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Konya Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Konya geniş yüz ölçümüne sahip olan şehirlerarasında yer aldığından Konya büyükşehir belediyesi tarafından yönetilmektedir. Konya geçmişi oldukça eskilere dayanan şehirlerden biridir. 1987 yılında 3399 sayılı kanuna göre Konya belediyesi büyükşehir statüsüne alınmıştır. Belediye hizmetleri almış olduğu statü üzerinden günümüze kadar aynı şekilde yürütülmektedir. Konya belediyesi 1875 yılında kurulmuştur. Daha sonrasında büyükşehir statüsünü aldıktan sonra Konya büyükşehir belediyesi olarak değiştirilmiştir. Özellikle bölgede yapılan gelişmeler bölgede yaşayan vatandaşların daha iyi koşullarda yaşayabilmesi için ilin daha gelişmiş bir konuma yükseltilmesini sağlamaktadır.

Konya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Konya yüzölçümü bakımıyla Türkiye’de en büyük il olarak yer aldığı gibi aynı zamanda özellikle nüfusu nedeniyle en kalabalık olan yedinci şehri olarak bilinir. Sınırları içerisinde 31 ilçeyi almaktadır. 2014 yılında yapılan değişimler doğrultusunda büyükşehir belediyesi sınırlarının il mülki sınırlarına dönüştürülmesi sağlanmıştır. Özellikle yapılan çalışmalar sayesinde bölge Türkiye’nin gelişmiş olan kentleri arasında yer almaktadır. Tarihsel ve doğal zenginlikleri ile gelişmeye devam etmektedir. 1989 yılının mart ayında yapılan seçimlerde Konya Büyükşehir Belediyesi tarihi değişerek dört belediye başkanı ile yönetilmeye başlanmıştır. Üç merkez ilçede üç ayrı belediye başkanı ve aynı zamanda Konya büyükşehir belediyesinin başkanıyla dört ayrı başkan tarafından idare edilmeye başlanır.

1993 yılında özellikle Japonya’da adını en başarılı olan on belediye arasına yerleştirmiştir. Her bakımdan gelişmeye devam etmekte olan belediye vermiş olduğu hizmetler sayesinde vatandaşların her türlü işlemlerinin kısa sürede tamamlanması konusunda etkili olmaktadır. Özellikle gelişen hizmet sektörü Konya büyükşehir belediyesi hizmetleri doğrultusunda bölgenin gelişmesini sağladığı gibi aynı zamanda vatandaşların daha iyi koşullarda şehirde yaşamasını sağlamaktadır. Konya büyükşehir belediyesi günümüzde Belediye Başkanı Tahir Akyürek tarafından yönetilmektedir.

Konya Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 153’lü açık kapı telefon numarasından  Konya Büyükşehir Belediyesi ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından Konya Büyükşehir Belediyesi hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Konya Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Şikayet Hattı Açık Kapı
153

Arama Terimleri: konya büyükşehir belediyesi çağrı merkezi, konya büyükşehir belediyesi iletişim, konya büyükşehir belediyesi açık kapı, konya büyükşehir belediyesi müşteri hizmetleri numarası, konya büyükşehir belediyesi telefon numarası, konya büyükşehir belediyesi irtibat tel, konya büyükşehir belediyesi şikayet, konya büyükşehir belediyesi şikayet var, Konya Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası

Yorum Yap