Konya Minibüsçüler Odası şikayet hattı, Kinder müşteri hizmetleri numarası, Konya Minibüsçüler Odası çağrı merkezi numarası, Konya Minibüsçüler Odası iletişim Konya Minibüsçüler Odası

Konya Minibüsçüler Odası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Konya Minibüsçüler Odası çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Konya Minibüsçüler Odası müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Kurulduğu günden itibaren nitelikli insan kaynağını bilgi birikimi ve güven ortamına bağlı olarak geliştirip alanına oldukça faydalı hizmetler vermiştir. Karşılıklı güvene önem verdiği için bu sebeple de birçok girişiminde başarılı olmuştur. Yenilikçi uygulamalar geliştirerek bunları en iyi şekilde uygulamak ve müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmayı misyon olarak görmektedir.

Zamanın ilerlemesi ile birlikte kaliteden taviz vermeden sürekli olarak kendini geliştiren ayrıca müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gelişimini sürdürürken topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan bir meslek odası olma misyonu ile hareket etmektedir. Çalışanlarının meslekî ve teknik ihtiyaçlarını karşılama noktasında elinden geleni yapan oda aynı zamanda da disiplini sağlama, ahlak ve etik ilkeleri ile hareket eden ve çalışanlarının menfaatlerini koruyan vizyona sahip olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Konya Minibüsçüler Odası Çağrı Merkezi Numarası

Çalışanlarının sürekli olarak eğitim ile gelişimini sağlama noktasında var olan bütün teknolojiyi kullanmayı prensip edinmiştir. Kaliteye herkese teşvik etmekle kalmayıp karşılıklı işbirliği ve güven ortamında çalışmayı sağlamak gibi önemli kalite politikalarını benimseyen oda oldukça beğenilmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Konya Minibüsçüler Odası müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Konya Minibüsçüler Odası olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Konya Minibüsçüler Odası ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Konya Minibüsçüler Odası çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Konya Minibüsçüler Odası Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 03 09

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Konya Minibüsçüler Odası çağrı merkezi numarasına 444 03 09 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim ve İrtibat : Şems-i Tebrizi Mahallesi , Şerafettin Caddesi, Hekimoğlu İş Merkezi, Kat:4 Karatay/Konya
Telefon Hattı : 444 03 09
E – posta adresi : info@konminser.org

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Konya Minibüsçüler Odası iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Konya Minibüsçüler Odası sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Konya Minibüsçüler Odası iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Konya Minibüsçüler Odası iletişim bilgileri, Konya Minibüsçüler Odası telefon no, Konya Minibüsçüler Odası irtibat tel, Konya Minibüsçüler Odası canlı destek, Konya Minibüsçüler Odası müşteri temsilcisi, Konya Minibüsçüler Odası şikayet hattı, Kinder müşteri hizmetleri numarası, Konya Minibüsçüler Odası çağrı merkezi numarası, Konya Minibüsçüler Odası iletişim Konya Minibüsçüler Odası

One Response

  1. Ahmet ömer 26 Ocak 2023

Yorum Yap