kismetse-olur-cagri-merkezi-numarasi

Kısmetse Olur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kısmetse Olur, Seda Akgül’ün sunuculuğunu yaptığı 2015 yılında Kanal D ekranlarında başlayan evlilik programıdır. Programda, gelin ve damat adayları için hazırlanan 2 ayrı evde günde 12 saat geçirmesi istenir. Haftalık olarak bir oylama yapılır ve haftanın birincisi para ödülünü kazanmaktadır.

Kendilerine en benzer, en uyumlu eşi bulmak için programa katılan adaylar arasında her hafta birinci seçilir ve sonuncu programdan elenir. Elenen adayın yerine yeni bir aday gelmektedir. Oylamalar takım içinde, SMS oylaması ve takımlar arasında yapılmaktadır. Oylamada 1.olan bayan ve erkek aday, o hafta programdan elenemiyor ve 10.000 TL’lik ödülü sahip olmakta. Ayrıca yarışmayı kazanan çift için büyük ödül şu şekildedir; büyük bir organizasyonla düğün, ev, yurtdışında balayı ve takı setleri.

Kısmetse Olur programının maalesef bir çağrı merkezi telefon numarası bulunmuyor. Ancak programa aşağıdaki bağlantıda bulunan başvuru formunu doldurarak başvurabilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz Whatsapp telefon numarası aracılığıyla Kısmetse Olur’a videolu başvurunuzu iletebilirsiniz.

Ayrıca aşağıda bulunan 4 haneli SMS oylama numarası aracılığıyla desteklediğiniz gelin veya damat adayına oy verebilir, haftanın birinciliği için adaya destekte bulunabilirsiniz.

Kısmetse Olur Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0542 830 30 30

Kısmetse Olur SMS Oy Numarası
5100

Kısmetse Olur Başvuru Formu

Arama Terimleri: kısmetse olur iletişim bilgileri, kısmetse olur telefon no, kısmetse olur irtibat tel, kısmetse olur canlı destek, kısmetse olur müşteri temsilcisi, kısmetse olur şikayet hattı, kısmetse olur oy numarası, kısmetse olur sms numarası

2 Yorum

  1. sevgi bay 10 Nisan 2017
  2. Meral Çilekar 12 Nisan 2017

Yorum Yap