sira-sende-turkiye-cagri-merkezi-numarasi

Sıra Sende Türkiye Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Sıra Sende Türkiye, TRT1 ekranlarında yayınlanan bir müzik yarışma programıdır. Program, 2017 yılının Temmuz ayından bu yana ekranlarda izleyenleri ile buluşmaktadır. Oldukça neşeli ve izleyenlerine müzik ziyafeti veren Sıra Sende Türkiye programında birbirinden ünlü jüri üyeleri bulunuyor. Programın jürisinde bulunan ünlü isimler; Mustafa Keser, Işın Karaca ve Metin Şentürk. Programın sunuculuğunu ise Uraz Kaygılaroğlu yapmaktadır.

Sıra Sende Türkiye programında her hafta 16 yeni yarışmacı eklenmektedir. Her hafta haftanın birincisi seçilen programda programın son haftasında da 10 haftanın birincileri yarışacak ve birinci olan yarışmacıya toplam 200.000 TL para ödülü verilmektedir.

Sıra Sende Türkiye programına katılabilmek için bir başvuru formu ve whatsapp başvuru numarası bulunmaktadır. Yarışmaya başvuru formunu doldurarak veya Whatsapp üzerinden kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Sıra Sende Türkiye Başvuru Formu

Sıra Sende Türkiye Whatsapp İletişim Numarası
0532 274 78 59

Arama Terimleri: sıra sende türkiye iletişim bilgileri, sıra sende türkiye telefon no, sıra sende türkiye irtibat tel, sıra sende türkiye canlı destek, sıra sende türkiye müşteri temsilcisi, sıra sende türkiye şikayet hattı

Yorum Yap