gelin-evi-cagri-merkezi-numarasi

Gelin Evi Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

Gelin Evi, 2015 yılından bu yana sabah kuşağında yayınlanan sevilen yarışma programlarından birisidir. Gelin Evi, Show TV ekranlarında haftaiçi her gün saat 13.00’da izleyenleriyle buluşmaktadır. Programa rağbet oldukça fazladır, ayrıca çok izlenen yarışma programında her hafta 5 ayrı gelin, yarışmaktadır.

Gelin Evi programında gelinler; düğünlerini, kına gecelerini, nişanlarını, eşleri ile tanışma hikayelerini, evlerinin dekorasyonlarını, kıyafetlerini diğer yarışmacılara sergilemektedir. Her gün farklı bir yarışmacının evine giden yarışmacılar her gittikleri yerde oylama yapmaktadır. Haftanın birincisi olan yarışmacıya toplam 5 tam altın ve 5 bilezik ödül olarak verilecektir.

Gelin Evi yarışma programının maalesef bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası veya Gelin Evi Whatsapp hattı gibi numaraları bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak başvuru formuna ulaşabilir; yarışmaya katılım göstermek için başvuruda bulunabilirsiniz.

Gelin Evi Başvuru Formu

Arama Terimleri: gelin evi iletişim bilgileri, gelin evi telefon no, gelin evi irtibat tel, gelin evi canlı destek, gelin evi müşteri temsilcisi, gelin evi şikayet hattı

2 Yorum

  1. Yasemin aydin 27 Ekim 2017
  2. Erhan 31 Mayıs 2022

Yorum Yap