kolaysa-sen-yap-başvuru-formu

Kolaysa Sen Yap Başvuru Formu Çağrı Merkezi İletişim

Ünlü isim Kadir Çöpdemir’in sunumuyla her Cuma akşamı saat 23:00’da TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kolaysa Sen Yap, yarışma programı olarak Cuma akşamlarımıza renk katıyor. Yarışmacılar dikkat ve meziyet gerektiren zorlu oyunları oynarken, bir yandan da sorulan soruları cevaplayarak zamanla yarış veriyor. 3 erli gruplardan iki farklı ekip kuruluyor ve iki ekip hem eğleniyor hem de 10.000 TL’ye varan para ödülünü kazanmak için kıyasıya rekabet gösteriyor.

Kadir Çöpdemir’un sunumuyla karşımıza çıkan Kolaysa Sen Yap, 3 etap ve 1 finalden meydana geliyor. İlk etapta yarışmacılar daha çok fiziksel performansların öne çıktığı bir yarışma sergiliyorlar. Diğer etaplarda ise bilgi ve beceriyi aynı anda kullanmak zorunda kalıyorlar. Hem sorulara cevap veriyor, hem de zorlu oyunları oynuyorlar. Son etap sonrasında en yüksek puana ulaşan ekip, finalde yarışma şansına sahip oluyor. Etaplar için tasarlanmış farklı, henüz hiçbir yerde karşılaşmadığımız 20’den fazla oyun aksamları bulunuyor.  Bir de üstelik Kadir Çöpdemir’in muhteşem sunumu ve ince esprileri var. Hem komedyen, hem sanatçı, hem de sunucu Kadir Çöpdemir, yarışmacıları zorlayan bir diğer faktör. Eğlenceye doyduğumuz, adrenalin dolu bu program önceleri hafta sonları yayınlanırken şimdilerde Cuma akşamları gece yarısından bir saat önce, yani saat 23:00’da izleyicilerle buluşuyor. Her yaştan kesimin keyif alarak seyrettiği Kolaysa Sen Yap, TRT 1 izleyicilerini eğlenceye doyurmaya devam ediyor.

TRT 1 ekranlarında eğlence ve komedinin üst limitlerde dolaştığı Kolaysa Sen Yap yarışması için Başvuru formuna cagrimerkezimiz.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Yarışmaya katılma şansı elde edebilmek için aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Kolaysa Sen Yap Başvuru Formu
Başvuru Formu

Arama Terimleri: Kolaysa Sen Yap iletişim, Kolaysa Sen Yap başvuru, Kolaysa Sen Yap Başvuru Formu, Kolaysa Sen Yap yorumları, Kolaysa Sen Yap başvuru nasıl yapılır, Kolaysa Sen Yap telefon numarası, Kolaysa Sen Yap telefon

Yorum Yap