3’te 3 Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattı

3’te 3 Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri Whatsapp Hattı

3’te 3 başvuru formu hakkında bilgi almak isterseniz makalemizi okuyabilirsiniz. Bu makalede sizlere 3’te 3 iletişim telefon numarası nedir konusunda bilgi verilecektir. 3’te 3 whatsapp hattı numarası ile iletişime geçerek sizlere başvuruda bulunabilir ve form üzerinden talebinizi iletebilirsiniz.

3’te 3 Başvuru Formu

Son zamanlarda kalitesiz programların sayısı hayli artmıştır. Bunun yanında kaliteli içerik üreten ve izleyicisine fayda sağlayan programlar da vardır. Bu programların temelini bilgi yarışmaları oluşturur. 3’te 3 programı da yayın hayatına girdiği ilk andan itibaren oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. Televizyon dünyasında bilgi yarışmaları oldukça talep gören bir türdür. Bu türün örnekleri ise gittikçe azalmaktadır. 3’te 3 bilgi yarışması da alanında oldukça rağbet gören bir yarışmadır. Bu yarışma programı; tarih, coğrafya, genel kültür, felsefe gibi herkesçe bilinmesi gereken ve temel bilgi birikimi isteyen konularda sorular sorarak sizlere kazandırmayı amaçlar. Art arda 3 soruyu doğru cevaplayarak kolayca kazanabilirsiniz.

3’te 3 başvuru formu 0538 604 30 96 numaralı adresten erişebilirsiniz.

Yarışmada her sorunun 3 şıkkı vardır. Toplamda 18 sorudan oluşmaktadır. Eğer arka arkaya 3 soruya doğru cevap verirseniz 500.000 liralık büyük ödüle ulaşabilirsiniz. Doğru cevaplanan her 3 sorudan sonra yarışmacılara tamam mı devam mı diye sorulur. Eğer yarışmacı devam derse sıradaki soruya geçerek daha fazla kazanmak için mücadelesine devam eder. Yarışmacı kendisine sorulan tamam mı devam mı sorusuna eğer tamam cevabını verir ise en son cevapladığı sorunun kazancı olan tutarı alarak yarışmadan ayrılır. Yarışmacının dilediği an yarışmadan çekilme hakkı da vardır. Bunun için yapması gereken önünde bulunan kırmızı butona basarak yarışmayı sonlandırabilir. Yarışmacı kırmızı butona bastıktan sonra kazanılan son ödül miktarının yarısını alarak yarışmadan ayrılır. Yarışmaya katılmak isteyen kişiler 3’te 3 resmi sitesinden başvuru formunu doldurabilirler. Başvuru formu oldukça kapsamlıdır. Kolayca kişisel bilgilerinizi doldurarak yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.

3 ’te 3 İletişim Telefon Numarası

3’ te 3 bilgi yarışması oldukça eğlencelidir. Üstelik yarışmacılara tanınan haklar da yarışma esnasında kazanç sağlar. Her 3 sorudan 1 tanesinde yarışmacılar yanlış şıkkı eleme hakkına sahip olurlar. Bu sayede yarışmacıların bir soruda doğru cevaba ulaşma ihtimalleri artar. Kendisine güvenen yarışmacı adayları sitenin kendi hesabını kullanarak kolayca başvuru yapabilirler. Gelen kültür, tarih, coğrafya ve felsefe gibi birçok alanda sorulan soruları doğru yanıtlayarak büyük ödüle kolayca ulaşabilirsiniz.

3’te 3 iletişim telefon numarası 0538 604 30 96 nolu çağrı merkezi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Herkesin kolayca kazanç sağlayabileceği ve hem eğlenip hem öğrenebileceği 3’te 3 bilgi yarışması hayatınızda minik bir anı bırakmak için sizlere avantaj sunuyor. Büyük ödülü kazanmak için yapmanız gereken tek şey sizlere sorulan 3 soruya art arda doğru yanıt vermek. Soruları yanıtlarken Prof. Dr. Tufan Gündüz’ün de yarışmacılara yardımı olmaktadır. Böylece yarışmacılar bir nevi joker hakkına sahip olurlar.

3 ’te 3 Whatsapp Hattı Numarası  

Popüler bilgi yarışmalarının içerisinde önemli bir yere sahip olan 3’te 3 bilgi yarışması eğlendirirken öğretmeye, öğretirken kazandırmaya devam ediyor. Çok fazla kullanıcı kitlesine sahip olan bilgi yarışması 3 ‘ te 3 her başarılı 3 cevaptan sonra yarışmacılara diledikleri takdirde çekilme imkânı sunuyor. Dilediğiniz tutara ulaştığınızda ve kazancınızı riske atmak istemediğinizde tamam diyerek yarışmadan çekilebilirsiniz. Eğer size sorulan ‘tamam mı devam mı’ sorusuna devam derseniz daha fazla kazanabilmek için ödül basamaklarını tırmanmaya devam edebilirsiniz. Eğer bilgi birikiminize güveniyorsanız 3 ’te 3 bilgi yarışmasına katılıp, kendinizi ve bilginizi deneyebilirsiniz.

3’te 3 whatsapp hattı 0538 604 30 96 nolu telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yarışmaya başvurmak için www.3te3.tv adresini kullanarak kolayca üye olabilirsiniz. Yarışmanın sonunda kazanacağınız büyük ödül 500.000 lira olacaktır. Ülkemizin popüler ve başarılı bilgi yarışması 3’te 3 kendisini halka sevdirmiştir ve şimdiye dek çok sayıda başvuru almıştır. Başvuru formu oldukça detaylıdır, bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Siz de bilgilerinize güveniyorsanız kolayca başvuru formunu doldurabilirsiniz ve yarışmaya katılmaya hak kazanabilirsiniz.

3’te 3 Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

0538 604 30 96 

3’te 3 başvuru için lütfen https://basvuru.3te3.tv/ üzerinden bilgilerinizi verebilirsiniz.

Arama Terimleri: 3’te 3 başvuru formu, 3’te 3 iletişim numarası, 3’te 3 whatsapp hattı, 3’te 3 başvuru, 3’te 3 telefon numarası, 3’te 3 çağrı merkezi numarası, 3’te 3 irtibat telefonu, 3’te 3 whatsapp numarası

One Response

  1. Kayhan yıldırım 17 Aralık 2023

Yorum Yap