3-kusak-1-cevap

3 Kuşak 1 Cevap Başvuru İletişim Telefon Numarası

İrfan Kangı tarafından ATV ekranlarında yeni bir yarışma programı sizlerle buluşuyor. 3 Kuşak 1 Cevap yarışma programının sloganı ise ses getirecek bir cinsten: “Kuşakları Çatıştıran Değil Birleştiren Yarışma”. Slogandan da anlaşılacağı üzere yarışma programında başarılı olabilmek için sadece kendi kuşağınızı değil geçmiş ya da gelecek kuşağınızı da iyi bilmeniz gerekiyor.

Dedenizin en sevdiği filmin hangisi olduğunu biliyor musunuz? Ya da oğlunuzun radyoda hangi tarzda müzikler dinlediğinizi biliyor musunuz? Peki babanızın bir zamanlar izlediği en sevdiği dizi hangisi? 3 kuşak 1 Cevap’ta tüm bu sorulara birlikte cevap arıyoruz. 3 farklı kuşak ve 2 aile. Hangi ailenin daha çok para kazanacağını belirleyen faktör ise kendi kuşağı dışındaki soruların ne kadarını doğru bildiği. Eğer verilen cevap yanlış olursa para diğer aileye gidiyor. Yarışmanın sonunda en çok parayı toplayan aile, topladığı parayı alarak yarışmadan galip olarak ayrılıyor.

3 Kuşak 1 Cevap yarışmasına başvuru yapabilmeniz için başvuru formunu eksiksiz şekilde doldurmanız gerekmekte. Sizler de başvuru formuna cagrimerkezimiz.com üzerinden ulaşarak yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.

3 Kuşak Bir Cevap Başvuru İletişim Telefon Numarası

Başvuru Formu

Arama Terimleri: 3 kuşak 1 cevap, 3 kuşak 1 cevap atv, 3 kuşak 1 cevap iletişim, 3 kuşak 1 cevap whatsapp, 3 kuşak 1 cevap telefon numarası

Yorum Yap