Kepez Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kepez Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kepez Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kepez Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kepez Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Kepez Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kepez Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Kepez, Antalya’nın önde gelen ilçelerinden biridir. Yazın turizm ile 10 binlerce turiste ev sahipliği yapan ilçe, bugün Türkiye’nin turistlik markalarından biri haline gelmiştir. Kepez, Antalya’nın merkezinde bulunan 5 merkez ilçe arasında yer alır. Güney sınırı Gazi Caddesi ve Çevre Yolu olarak bilinen Çakırlar Yolu’ndan başlar ve kuzey il sınırına kadar uzanır. 2020 nüfus verilerine göre Kepez’de 574.183 kişi yaşıyor. 68 mahallesi bulunmaktadır.

Kepez Belediyesi, halkına her geçen gün yeni projelerle hizmet vermektedir. Halk olarak belediyenin her türlü imkânından faydalanılabilmeyi amaçlayan kurum bu bağlamda belediyenin olanaklarına ücretsiz ya da çok düşük maliyetle halkına sunmaktadır. Belediye ile görüşmek için tuşlanacak numara ise 444 60 07’dir. Ya da 0 ( 242 ) 310 58 58 numarası ile de doğrudan temas sağlanabilmektedir. Bu numaraları arayarak her türlü sorununuzu belediye çalışanlarına iletebilirsiniz.

Kepez Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 6 007 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kepez Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

1970’lerin başına kadar Antalya ili sınırı, karayoluna ait “Beyaz Bina” denilen eski SSK hastanesinin kuzeyinde bitiyordu. Şehir içi otobüsler ve minibüsler “Beyaz Bina”ya gelip tekrar dönerlerdi. Bundan sonraki yollar ise çalılarla ve ara sıra kayalık döküntülerle doluydu. Kepez, kelimesi “deniz kenarındaki kayalık bölge” ya da “gelinin başına takılan taç” anlamına gelmektedir. Kuzey Antalya ovalarında gelinin başı gibi gözüken bu ilçe ismini buradan almaktadır.

Belediye ile herhangi bir konuda görüş bildirmek, öneride bulunmak ya da bir sorun bildirmek için 444 60 07 ya da 0 ( 242 ) 310 58 58 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirsiniz. Güler yüzlü ve profesyonel kadrosuyla her zaman halkına yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Kepez Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 6 007 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kepez Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Halka açık olarak belediye 66 binası ile hizmet vermektedir. Gün geçtikçe yeni projeler, binalar, kurumlar, organizasyonlar, etkinler gibi halka hizmet anlamında geniş yelpazesi ile kendini geliştirmektedir. Turistlerin uğrak noktası haline gelen ilçede belediye kurumlarındaki her bir çalışan da güler yüz ve misafirperverlikle turistleri ağırlamaktadır. Yerel halkın ya da turistlerin belediye ile iletişime geçmeleri için 444 60 07 ya da 0 ( 242 ) 310 58 58 numaralı telefonu tuşlamaları ya da belediye binalarında bulunan görevlilerle direkt olarak iletişime geçmeleri yeterlidir. Belediye numaralarını aradığında gerekli yönergeleri takip ederek kurumun yetkilileri ile doğrudan iletişime geçebilmektedirler.

Kepez Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 6 007 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kepez Belediyesi Şikayet Hattı

Gelişen teknoloji belediyenin internet sitesinin gelişimini de etkilemiştir. Her türlü bilgi ve desteğin alınabileceği internet sitesi, sık ziyaret edilen siteler arasında yerini almıştır. Sitede her türlü bilgi ve belge şeffaf olarak halka sunulmuştur. Belediyenin her bir kurumunun iletişim numaraları ve adresleri, belediye yönetimi, hizmetler, faaliyetler, haberler vb. her türlü kategoride detaylı bilgi almak internet sitesi aracılığı ile oldukça kolay hale gelmiştir. Profesyonel ve tecrübeli kadrosu ile her bir kurumda halkına ve turistlere üst düzey hizmet vermektedir. İlk olarak yerel halkın daha sonra da turistlerin en çok merak ettiği konu görüş, öneri veya şikayet için iletişime geçme kısmıdır. Bu bağlamda da 444 60 07 ya da 0 ( 242 ) 310 58 58 numaralı telefonu tuşlayarak bilgi alışverişinde bulunulabilmektedir. Ayrıca belediyenin kendi mail adresi olan info@kepez-bld.gov.tr adresine de merak ettikleriniz, şikayetleriniz, görüş ve önerileriniz hakkında mail yollayabilirsiniz. Gönderilen mail ilgili yetkililerce incelenip en kısa sürede dönüşü sağlanmaktadır. Ayrıca internet sitesinde siz de kendi projenizi “projem var” sekmesi altında paylaşıp katkıda bulunabilirsiniz.

Kepez Belediyesi şikayet hattı 444 6 007 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kepez Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kepez Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kepez Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 6 007

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kepez Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 6 007 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Whatsapp Hattı : 0555 024 07 07
Adres : Teomanpaşa Mahallesi Yeşilırmak Caddesi No:4 KEPEZ/ANTALYA
E-Posta : info@kepez-bld.gov.tr
Telefon : 444 6 007

Arama Terimleri: Kepez Belediyesi iletişim bilgileri, Kepez Belediyesi telefon no, Kepez Belediyesi irtibat tel, Kepez Belediyesi canlı destek, Kepez Belediyesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap