EDM Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

EDM Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

EDM Bilişim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde EDM Bilişim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden EDM Bilişim şikayet hattına erişebilirsiniz. EDM Bilişim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

EDM Bilişim Çağrı Merkezi Numarası

2010 yılından bu yana uzman kadrosu, güçlü alt yapısı, İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan dört ayrı yedeklemeli veri merkezli alt yapısı ve kalite standartları ile EDM Bilişim, yasal düzenlemelere uygun e-dönüşüm hizmetleri vermektedir. Türkiye genelinde bulunan 300’ü aşkın e-dönüşüm merkezi ve teknik servis ile Türkiye’nin önde gelen e-dönüşüm uzmanlarındandır. E-dönüşüm hizmetlerini sunarak fark yaratan hizmet kalitesi ile bireylerin ve kurumların iş süreçlerinin hızlanmasını amaçlamaktadır. Şirket yaratıcı, yenilikçi ve yüksek güvenlikli olan ileri teknolojisi ile hizmetlerini sunarken müşterilerinim ihtiyaçlarını anlayıp çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine dayalı düşünceyi baz almaktadır. Şirket veya hizmetlerine ilişkin herhangi bir konuda bilgi almak, soru sormak için 0850 723 63 36 numaralı çağrı merkezi hattını arayabilir, bilgi@edmbilisim.com.tr  e-posta adresine e-posta gönderebilir veya web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

EDM Bilişim çağrı merkezi numarası 0850 723 63 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

EDM Bilişim Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye genelinde 300’ü aşkın hizmet merkezi, yurt dışında 22 temsilcilik ofisi, ülkemizde 110 merkez profesyonel ve 600’ü aşkın saha hizmet temsilcisi ve 450 + ERP ve muhasebe iş ortağı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Bu şirket e-fatura, e-arşiv fatura, e-İrsaliye, e-defter, e-defter saklama, e-bilet, e-SMM, e-MM, e-imza, e-bordro ve KEP aboneliklerine sahiptir. Şirket veya hizmetlerine ilişkin bilgi almak sorularınızı yöneltmek veya firma ile ilgili herhangi bir konuda yardım talep etmek için 0850 723 63 36 numaralı telefonu arayabilir ya da bilgi@edmbilisim.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz. Ayrıca web sitesinde bulanan iletişim formunu doldurarak da iletişim sağlayabilirsiniz.

EDM Bilişim müşteri hizmetleri numarası 0850 723 63 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

EDM Bilişim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirkete ulaşmak için yukarıda belirtilen iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Ancak sorularınıza ve taleplerinize en hızlı dönüşü almak için 0850 723 63 36 numaralı çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanabilirsiniz.

EDM Bilişim müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 723 63 36  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

EDM Bilişim Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyetini en verimli şekilde sağlamak için faaliyetler yürüten şirket, müşterilerinden kendilerine iletilen şikayetler için en uygun çözümü en kısa sürede sunmaktadır. Sizlerin de şirket veya hizmetler ile ilgili bir şikayetiniz olursa yukarıda belirtilen iletişim yöntemlerini kullanarak firmaya ulaşabilirsiniz.

EDM Bilişim şikayet hattı 0850 723 63 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen EDM Bilişim müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri EDM Bilişim şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

EDM Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 723 63 36

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. EDM Bilişim çağrı merkezi numarasına 0850 723 63 36 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : EDM Bilişim Sis.ve Dan. Hiz. A.Ş.
Adres : Bomonti Business Center Cumhuriyet Mah. Yeni Yol 1 Sok. No:7 Kat: 7&9 Şişli/İstanbul
E-Posta : bilgi@edmbilisim.com.tr
Telefon : 0(850) 723 63 36

Arama Terimleri: EDM Bilişim iletişim bilgileri, EDM Bilişim telefon no, EDM Bilişim irtibat tel, EDM Bilişim canlı destek, EDM Bilişim müşteri temsilcisi, EDM Bilişim şikayet hattı, EDM Bilişim müşteri hizmetleri numarası, EDM Bilişim çağrı merkezi numarası, EDM Bilişim iletişim numarası, EDM Bilişim çağrı merkezi, EDM Bilişim müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap