Kepez Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kepez Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kepez Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kepez Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kepez Devlet Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Kepez Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kepez Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Kepez Devlet Hastanesi 2016 yılında acil servis bölümüyle hizmete açılmıştır. 2017 yılında ise servisler, dahili ve cerrahi birimler de açılarak Antalya halkına hizmet vermeye başlamıştır. 400 yatak kapasiteli olan hastanede 219 hasta odası bulunur. Hastane 52.000 metre kare arsa üzerine kurulmuştur. 3 bloktan oluşmaktadır. Kaliteli bir sağlık hizmeti almak isteyenler randevu alarak istedikleri birimde muayene olabilir. Tıbbi kontrollerini ve tahlillerini hastanede yaptırabilir. Doktor seçme hakkınız da bulunmaktadır. Kendi branşlarında uzman olan hekimler tarafından muayene olmak için hastaneye gidebilirsiniz. Yatışı yapılan hastalar gerekli tedavilerini hastanede yaptırabilir. Çağrı merkezini arayarak ayrıntılı bilgi alabilir randevu talep edebilirsiniz. Randevu saatinden en az 15 dakika önce kimlik kartınızla birlikte hastanede bulunmanız yeterlidir.

Kepez Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarası 0242 339 11 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kepez Devlet Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Kepez Devlet Hastanesi bünyesinde 980 sağlık personeli bulunur. 194 uzman doktor kişilerin sağlık sorunları için kaliteli hizmetler vermektedir. 13 idari personel ve 463 destek personeli ile çalışmalarına devam etmektedir. 13 ameliyat odası, 12 yeni doğan bakım ünitesi ile en son donanımlara sahiptir. Tıp konusunda teknolojik aletlerin kullanılması önemlidir. İnsanlar sağlık sorunlarına çözüm bulmak için tam donanımlı hastanelerde muayene olmak ister. Kendisine konulacak teşhislerin de doğru ve yerinde olmak ister. Uzman doktorlardan randevu alarak sağlık konusunda hizmet alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayanlar anında randevu alma şansına sahiptir. Ülkemizdeki tüm devlet hastanelerine randevu almak için 182 aranmaktadır. Görüşme yapacağınız müşteri temsilcisine hangi il ve ilçede bulunan hastane için randevu almak istediğinizi iletmeniz yeterlidir. Bu hastane için de aynı uygulamayı yapabilir ve en yakın tarihe randevu alabilirsiniz.

Kepez Devlet Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0242 339 11 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kepez Devlet Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kepez Devlet Hastanesi poliklinik bölümleri oldukça fazladır. Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Gögüs Hastalıkları ve Cerrahisi, Enfeksiyon Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz, Çocuk Cerrahi ve Hastalıkları, Çocuk Pskiyatrisi, Nöroloji, Üroloji, Psikiyatri, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Endokrin, KBB, Dermotoloji, Gastroentololoji ve Evde Sağlık gibi bölümler bulunmaktadır. Sizlere sunulan acil sağlık hizmetleri aralıksız olarak devam etmektedir. Acil hastalar 7 gün 24 saat ulaşım sağlayarak yardım alabilir. Röntgen, Acil Tomografi, Müdahale Odası, Travma Odası, Resüsitasyon Odası ve Acil Laboratuvarı tüm hastalara aralıksız hizmet vermektedir. Acil biriminden faydalanmanız için randevu almanıza gerek yoktur. Hastaneye direkt bağlanma durumu söz konusu değildir. Ancak 182 aranılarak randevu alınabilir. İnternetten randevu alacak olan kişiler https://www.mhrs.gov.tr adresine giriş yapmalıdır. Oldukça kolay ve seri bir şekilde internetten randevu alabilmeniz mümkündür. Tüm tahlillerinizi tetkiklerinizi de e- nabız üzerinden takip edebilirsiniz. Sonuçlar ve size yapılan müdahaleler geçmişten günümüze kadar e- nabız üzerinden takip edilir.

Kepez Devlet Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0242 339 11 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kepez Devlet Hastanesi Şikayet Hattı

İnsanlar sağlık konusunda kaliteli hizmet almak ister. Bunun için de farklı hastaneleri araştırır. Doktor seçimi de oldukça önemlidir. Kepez Devlet Hastanesi doktorları ayrıca verilen hizmetleri oldukça iyidir. Aldığı hizmetten memnun kalmayanlar ya da çalışanlarla ilgili şikayeti olanlar müşteri hizmetlerini arayarak sıkıntılarını dile getirebilir. Hastanede şikayet formu doldurularak da sorununuza çözüm getirebilirsiniz. Baş hekimle görüşmek ve şikayetleri dile getirmek de söz konusudur. Alınan hizmetler her zaman kişilerin istediği gibi olmayabilir. Bazı gecikmeler ve aksaklıklar da söz konusu olabilmektedir. Tüm bu sorunlar hastaları ve hasta yakınlarını oldukça fazla üzmektedir. O yüzden yaşadığınız sorunları çözümlemek için hastanenin şikayet hattı ile iletişime geçmeniz gerekir. Şikayetçi olunan konular incelenecek ve en kısa sürede çözümlenecektir. Böylelikle sizler de sorun ve şikayetlerinizi gidermiş olacaksınız.

Kepez Devlet Hastanesi şikayet hattı 0242 339 11 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kepez Devlet Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kepez Devlet Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kepez Devlet Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0242 339 11 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kepez Devlet Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0242 339 11 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Hüsnü Karakaş Mah Güneş Cad No:124/1 Kepez / ANTALYA
Telefon : 0242 339 11 00

Arama Terimleri: Kepez Devlet Hastanesi iletişim bilgileri, Kepez Devlet Hastanesi telefon no, Kepez Devlet Hastanesi irtibat tel, Kepez Devlet Hastanesi canlı destek, Kepez Devlet Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap