İveco Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İveco Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İveco çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İveco müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İveco şikayet hattına erişebilirsiniz. İveco müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İveco Çağrı Merkezi Numarası

İveco, aralıksız yol yardımı sloganıyla 7 gün 24 saat oto kurtarma ve yardım hizmeti veren bir firmadır. Şirket; yolda mahsur kalan, aracı arıza yapan ya da çekiciye ihtiyaç duyan kimselere yardım etmektedir. Aracınızla birlikte yol kenarında zor durumda kalmışsanız firmanın çağrı merkezi operatörünü arayıp kendi özel araçları gelene kadar gerekli yönlendirmeleri dinleyebilirsiniz. Çağrı merkezini aramadan önce oto ruhsatı, sürücü belgesi ve garanti belgesi gibi araç belgelerini hazırlamak gerekir. Ayrıca yardım gelecek araç için bölge koordinatları hakkında bilgi toplamak önem arz etmektedir. Çağrı merkezi arandığında durumu net ifade etmek, olabildiğince bilgi toplamak ve sorulan sorulara açıklayıcı yanıtlar vermek daha iyi hizmet almayı sağlamaktadır.

Oto kurtarıcı ve yol yardımı yapan firma ile iletişime geçmek için Türkiye’den 444 50 04 hattını Avrupa’dan ise 00800 48326000 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Bu çağrı merkezi numaraları ücretsiz olup tüm cihazlardan aranabilmektedir. Arıza, kaza ve buna benzer durumlar için toplam 80 operatörü ile hizmet veren firmaya günün her saati ulaşmak mümkündür. 24 saat aralıksız yol yardımı yapabilmek için şirket çağrı merkezinin alt yapısını oldukça sağlam kurmuştur. Avrupa ülkelerinden ulaşılabilir olması ve 10 dilde hizmet vermesi şirketin çağrı merkezine ne denli önem verdiğini ispat etmektedir.

İveco çağrı merkezi numarası 444 50 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İveco Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirketin en önemli mottoları arasında müşterileri her zaman ve her koşulda desteklemek yer almaktadır. Bu bakımdan herhangi bir hizmet hakkında soru sormak, eleştiri yapmak, bilgi almak gibi amaçlarla şirkete farklı kanallardan ulaşmak mümkündür. Firmaya 444 50 04 numaralı müşteri hizmetleri hattında ulaşabilir ya da resmi internet sitesinde yer alan formu doldurabilirsiniz. Bu modeldeki ağır vasıta araçların çok tercih edilmesinin nedenleri arasında satış sonrası destek olduğu bilinmektedir. Ayrıca müşteri hizmetleri sorumlusu aracı satın aldıktan sonra müşterileri tek tek arayarak memnuniyet anketi yapmaktadır.

Firmanın kendi akıllı telefon uygulaması olan NON-STOP uygulamasını telefona indirerek yol yardımı talep etmek mümkündür. Müşterinin uygulamayı indirdikten sonra yalnızca plakasını ve araç tanımlama numarasını girmesi gereklidir. Müşteri hizmetleri uygulamasına durum ile alakalı fotoğraf göndermek de mümkündür. Uygulama üzerinden GPS koordinatları otomatik olarak tespit edilmektedir. Tüm bunlara ek olarak firmanın resmi sosyal medya hesaplarında da soru sormak ve detaylı bilgi almak mümkündür.

İveco müşteri hizmetleri numarası 444 50 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İveco Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın yol yardım servisinde çalışan müşteri hizmetleri temsilcileri müşterilere 7 gün 24 saat hizmet vermek üzere telefonun diğer ucunda beklemektedir. Daha öncesinde müşteri hizmetlerine ne kadar önem gösterdiklerini belirten firmaya her türlü kanaldan ulaşılabilmektedir. Toplam 80 operatörü ile hizmet veren firma yol yardımı konusunda en iyilerden biri olduğunu sunduğu hizmetler ile ispatlamaktadır.  Aracınız yolda kaldıysa, çekici hizmetine ihtiyacınız varsa ya da hiç bilmediğiniz bir rotada aracınız bozulmuşsa hiç tereddüt etmeden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Saat kaç olursa olsun destek ve hizmet almak için firmanın yol yardım numarasını arayabilirsiniz.

İveco müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 50 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İveco Şikayet Hattı

Şirketin tüm çağrı merkezi çalışanları müşterilerin aldığı hizmetler konusunda sorularını cevaplandırmak üzere mesai yapmaktadır. Kurulduğu günden bu güne dek ağır vasıta araç ve birçok çeşitte adından söz ettiren marka yıllardır kaliteli kimliğini ayakta tutmayı bilmiştir. Çeşitli reklam kanallarından görsel ve yazılı basından firmanın kendi markası ile satışa sunduğu ürünler hakkında olumlu haberler alınmaktadır. Satış sonrası destek ekibi müşterilerin aklına takılan her konuda sorularını cevaplamaya hazırdır. Yol yardım, müşteri hizmetleri ve satış sonrası destek hizmetleri tüm müşterilerin memnuniyeti için çalışmaya devam etmektedir.

İveco şikayet hattı 444 50 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İveco müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İveco şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İveco Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 50 04

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İveco çağrı merkezi numarasına 444 50 04 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Iveco Araç San. ve Tic. A.Ş.
Telefon : 444 50 04

Arama Terimleri: İveco iletişim bilgileri, İveco telefon no, İveco irtibat tel, İveco canlı destek, İveco müşteri temsilcisi

Yorum Yap