Bornova Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bornova Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bornova Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bornova Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Bornova, Türkiye’nin İzmir kentinin il sınırları içerisinde bulunan bir ilçedir. Belediye olarak bu ilçenin kültürel, sosyal, çevre, etkinlik, organizasyon altyapı, üstyapı, resmi işlemler, halk eksikliğini belirme ve tespit edip çözümlemekle mükellef olan bir kurumdur. Çevreci yaklaşımları, güçlü sosyal ilişkileri ve kültür – sanat organizasyonlarıyla oldukça taktir toplayan bir belediyecilik anlayışına sahiptir. Köklü ve engin politika deneyimleri, Bornova ilçesinde gerçekleşmiş, gerçekleşmeye devam etmektedir. Belediye, bünyesinde yüzlerce çeşitli operasyonları sürdürmektedir. Bunlar arasında halkın talepleri ve sosyal ihtiyaçlar gibi temel durumlarda bulunmaktadır.

Bornova Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

İzmir’in en nezih ilçelerinde birisi olan Bornova günün her saati hareketlidir. Bu hareketlilik nüfusun genç olması ve belediye organizasyonlarıyla ilgilidir. Belediye, düzenli tarihlerde etkinlikler, konserler ve festivaller gerçekleştirmektedir. Belediye, kültür – sanat ilişkilerinde oldukça güçlü bir yol izlemektedir. Bünyesine bağlı birçok çeşitli eğitim atölyeleri de bulunmaktadır. Ayrıca Bornova’da bulunan kampüs ve öğrencilerin yoğun yaşaması, ilçeyi hareketlendirmektedir. Günün her saati sosyal yaşamın aktif olduğu eşsiz bir ilçedir. Bornova Belediyesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Halkla ilişkilerinde güçlü bir bağ örneği yaratmaktadır. Belediye bünyesine bağlı çeşitli çözüm masaları sayesinde, halkın taleplerini ve isteklerini çözümlemektedir. Kültürel, sosyal, çevre ve kişisel destek talepleriniz iletebilirsiniz. Belediye, halkla olan güçlü ilişkilerinden örnek bir emsali temsil etmektedir. Duyarlı, bilinçli ve yardımsever bir anlayış yıllardır devam etmektedir.

Bornova Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Bornova Belediyesi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Bornova Belediyesi olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Bornova Belediyesi ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Bornova Belediyesi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bornova Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0232 999 19 19

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Bornova Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0232 999 19 19 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Kazım Dirik Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 38 Bornova / İZMİR

Belediye Santral Numarası : (0232) 999 29 29

Çağrı Merkezi : (0232) 999 19 19

Belediye KEP adresi : bornovabelediye@hs01.kep.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Bornova Belediyesi iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Bornova Belediyesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Bornova Belediyesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Bornova Belediyesi iletişim bilgileri, Bornova Belediyesi telefon no, Bornova Belediyesi irtibat tel, Bornova Belediyesi canlı destek, Bornova Belediyesi müşteri temsilcisi, Bornova Belediyesi şikayet hattı, Bornova Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Bornova Belediyesi çağrı merkezi numarası, Bornova Belediyesi iletişim numarası, Bornova Belediyesi çağrı merkezi

Yorum Yap