Isparta Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Isparta Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Isparta Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Isparta Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Isparta Şehir Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Isparta Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Isparta Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Isparta Şehir Hastanesi 2017 yılında kurulmuş tam teşekküllü bir sağlık kuruluşu olarak dikkat çekmektedir. Türkiye’nin ilk deprem izolatörünün kullanıldığı hastanesi olarak bilinir. 840 yataklı olup 167 poliklinik sayısına sahiptir. 188 yoğun bakım ünitesi, 20 ameliyathaneye sahiptir. Hastaneye gelen yaşlı ve engelliler için akülü golf hasta taşıma araçları kullanılmaktadır. Gelen hastaların konforu ve rahatlığı düşünülerek hareket edilmektedir. Polikliniklerde yürüyen merdivenler, geniş ve konforlu bekleme alanları ile kaliteli bir sağlık hizmetini kişilere sunmaktadır. Isparta ve çevresinde yaşıyorsanız şehir hastanesine giderek sağlık hizmetlerini kaliteli bir şekilde alabilirsiniz. Çağrı merkezi numarasını arayanlar hastaneyle ve doktorlarla ilgili daha net bilgiler alabilirler. İhtiyaç duyduğunu bölümle ilgili randevu almak, doktor seçiminde bulunmak ve gerekli tahlillerinizi yaptırmak için çağrı merkezi aranmaktadır.

Isparta Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası 0246 213 44 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Isparta Şehir Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Birçok farklı sıkıntınız için hastaneye gitmeniz gerekebilir. Hasta olan kişiler gittikleri yerlerde kaliteli bir hizmet almak isterler. Doktorun tedavisi ya da kendilerine uygulanan muamele hasta sağlığını olumlu yönde etkilemektedir. Isparta Şehir Hastanesi poliklinikleri oldukça fazla birimlerden oluşur. Acil tıp, anestezi, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon, kalp ve damar cerrahisi, genel cerrahi, göz hastalıkları, dahiliye, enfeksiyon hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, kardiyoloji, kulak burun boğaz, nöroloji, ortopedi ve travmatoloji, psikiyatri, üroloji bölümleri bulunur. Özellikli hizmetlerden yararlanan kişiler de bulunmaktadır. Alkol ve uyuşturucu madde bağımlılığı tedavisi, dil ve konuşma terapi ünitesi, diyabet eğitim polikliniği, diyaliz merkezi, gebe okulu, genetik hastalıklar tanı merkezi, kalp merkezi, kronik yara bakım birimi, obezite, organ bağışı ve nakli, suda doğum ünitesi, uyku merkezi, stres ve uyku bozukluğu gibi özellikli hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak istediğiniz birim için randevu almanız söz konusudur.

Isparta Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0246 213 44 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Isparta Şehir Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Isparta Şehir Hastanesi adresini merak edenler için gerekli bilgileri vermek isteriz. Sanayi Mahallesi 104. Cad. No:51 32200 Merkez/ISPARTA adresinden ulaşım sağlamanız mümkündür. Hastane ile direkt bağlantı kurmak isteyenler 0 246 213 44 00- 99 (100 Hat) telefon numaralarını arayabilir. Tercih edeceğiniz polikliniklerden randevu almanız için 182 numarayı aramanız gerekir. İnternet üzerinden de randevu alınması söz konusudur. Hastanede yapılacak olan tüm tetkik sonuçlarınızı öğrenmek için E- nabız girişi yapabilirsiniz. Mail yazmak isteyenler ispartasehir@saglik.gov.tr mail adresini kullanabilir. Hastaneyle ilgili istek, dilek ve öneriler birçok birim aracılığı ile yapılır. Kişilerin memnuniyeti ön planda tutularak hareket edilmektedir. Herhangi bir sorununuzda hastane numarasını arayarak ilgili birime bağlanabilmeniz mümkündür.

Isparta Şehir Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0246 213 44 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Isparta Şehir Hastanesi Şikayet Hattı

Isparta Şehir Hastanesi imkanlarından faydalanmak isteyenler 182 numarayı arayarak doktor tercihinde bulunabilir. Doktor seçimlerinizde ya da tahlil sonuçlarınızı öğrenmede hastanenin web sitesine giriş yapabilirsiniz. İnternetten randevu alacaklar MHRS uygulamasını cep telefonlarına indirebilir. Böylelikle istediğiniz gün ve saat için kolay bir şekilde randevu alabilmeniz mümkün olacaktır. Verilen hizmetlerden memnun olmayanlar ya da herhangi bir sıkıntısı olanlar şikayetlerini yazılı ya da sözlü olarak bildirebilir. Şikayetler için mail gönderebilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Yapılan tüm şikayetleriniz değerlendirilir ve en kısa süre içinde de giderilir. Hastaneyi sosyal medya hesaplarınız üzerinden de takip edebilirsiniz. Kaliteli bir sağlık hizmetini işinde uzman olan personellerden almak isteyenler hastaneyi tercih edebilmektedir. Ortaya çıkan sorun ve şikayetler de ilgili birimlere iletilerek kısa zamanda giderilmektedir. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler için de 0 246 213 44 00- 99 (100 Hat) telefon numarasının aranması gerektiğini hatırlatırız.

Isparta Şehir Hastanesi şikayet hattı 0246 213 44 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Isparta Şehir Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Isparta Şehir Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Isparta Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0246 213 44 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Isparta Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0246 213 44 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Sanayi Mahallesi 104. Cad. No:51 32200 Merkez/ISPARTA
E-Posta : ispartasehir@saglik.gov.tr
Telefon : 0246 213 44 00

Arama Terimleri: Isparta Şehir Hastanesi iletişim bilgileri, Isparta Şehir Hastanesi telefon no, Isparta Şehir Hastanesi irtibat tel, Isparta Şehir Hastanesi canlı destek, Isparta Şehir Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap