Kayseri Şehir Hastanesi şikayet hattı, Kayseri Şehir Hastanesi hasta hakları numarası, Kayseri Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası, Kayseri Şehir Hastanesi  müşteri hizmetleri numarası

Kayseri Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kayseri Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kayseri Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Modern tıbbın sunduğu imkanları kullanan hastane bu anlamda  oldukça başarılı bir konumdadır. Tüm hastaların sağlık hizmetine eşit şekilde ulaşabilme olanağı sunulmaktadır. İnsan odaklı hizmet anlayışı ile,hareket eden aynı zamanda da ahlaki değerleri yaşatan profesyonel ekiple hastalara ve hastaneyi kullananlara en iyi şekilde çağdaş fiziki şartlarda sağlık hizmeti sunma misyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Modern teknoloji ile donatılmış hastanenin bütün birimlerinde her insanın hakkı olan sağlık hizmetini en iyi şekilde almasını hedeflemektedir. Bunu yaparken de güler yüz ve sorun çözme odaklı yaklaşımla gerçekleştirmeyi vizyon olarak benimsemiştir. Ayrıca insani gereksinimlere en hızlı bir şekilde cevap vermeyi planlarken bunu da üretken bir ekip anlayışı ile yapmayı önemsemektedir.

Kayseri Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan hastane aynı zamanda da bilimsel, yenilikçi, sürekli iyileştirme ilkesi ile hareket etmektedir. Tüm bunları yaparken şeffaf olarak etik değerler ilkesinde çalışmalarına aralıksız olarak devam etmeyi ilke olarak benimsemiştir. 412 poliklinik ile 3 bin 300 civarında araç için ayrılan otoparkı sayesinde aynı anda binlerce hastaya yardımcı olunabilmektedir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Kayseri Şehir Hastanesi gün geçtikçe büyümesine devam ederken hasta memnuniyetini oldukça önem vermektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmuştur. Kayseri Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Kayseri Şehir Hastanesi Şikayet Hattı

Bu noktada yaşayabileceğiniz sorunlar için Kayseri Şehir Hastanesi şikayet hattı ile iletişime geçebilir ve sorunlarını aktarabilirsiniz.

Adres : Şeker Mah. Muhsinyazıcıoğlu Bulvarı No:77 Kocasinan / KAYSERİ 38080
Telefon irtibat numarası : 0352 315 77 00 – 01 – 02
Fax : 0352 315 79 86
kayserisehir@saglik.gov.tr
kayserisehirhastanesi@hs01.kep.tr

Kayseri Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0352 315 77 00 – 01 – 02

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kayseri Şehir Hastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kayseri Şehir Hastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kayseri Şehir Hastanesi iletişim bilgileri, Kayseri Şehir Hastanesi telefon no, Kayseri Şehir Hastanesi irtibat tel, Kayseri Şehir Hastanesi canlı destek, Kayseri Şehir Hastanesi hasta temsilcisi, Kayseri Şehir Hastanesi şikayet hattı, Kayseri Şehir Hastanesi hasta hakları numarası, Kayseri Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası, Kayseri Şehir Hastanesi  müşteri hizmetleri numarası

Yorum Yap