Özel İmperial Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Özel İmperial Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Özel İmperial Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2007 yılında Trabzon’da Açılan Özel İmperial Hastanesi, Karadeniz’in en büyük ve en kapsamlı hastanesidir. 350 Çalışanı ile sağlık alanında sağlığınız için gerekli her türlü tedavi imkanı mevcut olmakla birlikte 24 saat acil ilk yardım servisi uzman doktorlar eşliğinde hizmet vermektedir.

Özel İmperial Hastanesi; Acil Tıp, Anestezi ve Reanimasyon, Psikiyatri, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Enfeksiyon Hatalıkları, Nöroloji, Kardiyoloji, Gastroenteroloji, KBB, Ortopedi, Fizik Tedavi Rehabilitasyon, Dermatoloji branşlarında 24 saat hizmet vermekte olup, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Radyolji-Tomografi-Röntgen-Ultrasonografi-4 boyutlu renkli Doppler-Mamografi-Floroskopi-Kemik Dansiometri-ESWL-Endoskopi-Kolonoskopi, EMG, EEG, EKO ve EFOR Koroner, Cerrahi, Dâhili ve Yeni doğan Yoğun Bakım servislerine sahip olmakla birlikte tüm tetkikler için son teknoloji aletlere sahiptir ve tetkikler hastane içinde yapılmaktadır. İmperial Hastanesi sizlerin sağlı yaşaması için uzman ekibi ile her zaman yanınızda olmakla birlikte merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, randevu almak için çağrı merkezi ve randevu hattından hizmet vermektedir.

Özel İmperial Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 44 61

Randevu Tel:
0462 455 64 64 – 0462 455 64 25

Arama Terimleri: özel imperial hastanesi iletişim bilgileri, özel imperial hastanesi telefon no, özel imperial hastanesi irtibat tel, özel imperial hastanesi canlı destek, özel imperial hastanesi müşteri temsilcisi, özel imperial hastanesi şikayet hattı

6 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla