Novar Poliklinik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Novar Poliklinik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Novar Poliklinik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Novar Poliklinik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Novar Poliklinik şikayet hattına erişebilirsiniz. Novar Poliklinik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Novar Poliklinik Çağrı Merkezi Numarası

İzmir’in en büyük sağlık kuruluşu olan Novar Poliklinik 5 tane şubeye sahiptir. Uzman doktor ve hemşirelerle çalışan firma 20 yıllık tecrübe ile kişilere hizmet etmektedir. Verdiği hizmetler arasında; lazer epilasyon, saç ve sakal ekimi, dudak dolgusu, dövme silme, kaş kontörü, zayıflama, cilt tedavileri, cilt germe, medikal cilt bakımı, çatlak tedavisi, yara izi ve leke tedavileri ilk sıralarda bulunmaktadır. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı olan poliklinik en son teknikleri ve teknolojik cihazları kullanarak kişilere hizmet vermektedir. Kaliteli hizmetleri ile adından da söz ettirmektedir. Firmanın oluşturduğu çağrı merkezleri de bulunmaktadır. Arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Novar Poliklinik çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Novar Poliklinik Müşteri Hizmetleri Numarası

Novar Poliklinik hem güzellik hem de sağlık adına kişilere birçok hizmet vermektedir. Kadın ve erkekler tarafından tercih edilen ve oldukça favori olan poliklinik aramalarınızı gerçekleştirmek için müşteri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İstek, dilek, öneri ve randevu oluşturmak için P.tesi. – C.tesi 09:00 – 19:30(0232) 404 44 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca info@novarpoliklinik.com mail adresi ile ulaşım sağlamanız mümkündür. Alsancak, Bayraklı, Balçova, Karşıyaka ve Atakent şubeleri arasında istediğiniz yerden randevu alabilmeniz mümkündür. Firmayı sosyal medya hesaplarınız ile de takip edebilirsiniz. Hijyen koşullarına uygun olarak profesyonel kadrosu ile hizmet veren poliklinik randevularını oluşturmak isteyenler hemen müşteri hizmetlerini arayabilirler.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Novar Poliklinik müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Novar Poliklinik Direkt Bağlanma

Novar Poliklinik ile direkt iletişim kuracak olan kişiler çağrı merkezlerini arayarak her konuda görüşme yapabilirler. Ayrıca internet sitesindeki formu doldurarak da aranmak istediğinizi beyan edebilirsiniz. Müşteri temsilcileri sizleri en yakın zamanda arayarak istek ve dileklerinizle yakından yardımcı olacaktır. İzmirliler için oldukça güzel avantajlar sunan polikliniğe çevre illerden gelenler de bulunmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Novar Poliklinik müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Novar Poliklinik Şikayet Hattı

Novar Poliklinik müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Yapılan ve uygulanan bütün tedaviler onların memnun olması ve sağlıklı kalması içindir. Size uygulanmış olan tedaviden memnun değilseniz, çalışanlardan şikayetçi iseniz ya da beğenmediğiniz bir durumla karşılaştıysanız çağrı merkezlerini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınarak yapılan tüm şikayetler değerlendirilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Novar Poliklinik müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Novar Poliklinik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Novar Poliklinik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0232 404 44 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Novar Poliklinik çağrı merkezi numarasına 0232 404 44 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Novar Poliklinik Bayraklı
Adres : Adalet Mh, Haydar Aliyev Cd. no : 61, Bayraklı/İzmir
E-Posta : info@novarpoliklinik.com
Telefon : 0232 404 44 00

Arama Terimleri: Novar Poliklinik iletişim bilgileri, Novar Poliklinik telefon no, Novar Poliklinik irtibat tel, Novar Poliklinik canlı destek, Novar Poliklinik müşteri temsilcisi, Novar Poliklinik şikayet hattı, Novar Poliklinik müşteri hizmetleri numarası, Novar Poliklinik çağrı merkezi numarası, Novar Poliklinik iletişim numarası, Novar Poliklinik çağrı merkezi, Novar Poliklinik müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap