Ankara Şehir Hastanesi çağrı merkezi iletişim numarası şikayet hattı telefonu

Ankara Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı Telefonu

Ankara Şehir Hastanesi Bilkent’in, 1 milyon 312 bin metrekare kapalı alanı bulunmaktadır. Dünyanın tek seferde inşa edilen en büyük hastanesi olarak kayıtlara geçen hastane oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir. Hastane üç bin sekiz yüz on yatak kapasitesi ile de dünyada 3’üncü sırada kendine yer bulmuştur. Ülkemizin ve dünyanın en modern sağlık kampüsü olarak inşa edilmiştir.  Türkiye’nin sağlık alanındaki en büyük Kamu-Özel İşbirliği projesi olarak karşımıza çıkan hastane Ankara gibi bir büyük şehirde hastaları oldukça rahatlatmaktadır.  CCN Yatırım Holding tarafından anahtar teslim olarak yapılmış olup günlük binlerce hasta tarafından sağlık amaçlı kullanılmaktadır.

890 milyon Euro tutarındaki finansmanı CCN Yatırım Holding tarafından sağlanmış olup oldukça beğeni toplayan hastane günden güne daha fazla insanın yararına hizmet sağlamıştır. 2015 yılında finansman sözleşmesi imzalanan Ankara Şehir Hastanesi Bilkent bu günlerde gerek yatak kapasitesi gerekse donanım olarak ülkemizde oldukça büyük hizmetler vermektedir. Türkiye’de Kamu Özel İşbirliği modelinde kreditör konsorsiyumuyla karşımıza çıkan Ankara Şehir Hastanesi sağlık konusunda için en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Uluslararası standartlarda kredi sözleşmesi imzalanmış en büyük sağlık projesi olarak kayıtlara geçen hastane halk tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Bu kadar büyük bir kitleye hitap eden ve sağlık alanında adından söz ettiren Ankara Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası aktif olarak kullanılmaktadır. Çağrı merkezi üzerinden istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz gibi danışmak istediğiniz konular hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Ankara Şehir Hastanesi Şikayet Hattı İrtibat Numarası

Toplam 3 810 yatak kapasitesi ile dünyada üçüncü sırada yer alan hastane toplam kapalı alan ise 1.312.358 metre kare olarak karşımıza çıkmaktadır. 131 ameliyathanesi bulunan bu anlamda bir anda birçok ameliyatın yapılmasına olanak sağlayan Ankara Şehir Hastanesi her gün binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu kadar büyük bir kitleye hitap eden Ankara Şehir Hastanesi şikayet hattı hizmete sunulmuştur.

Dünyanın en büyük ve gelişmiş sağlık kuruluşlarından biri olmanın bilinciyle hareket eden hastane oldukça beğenilmektedir. En iyi sağlık hizmetini, zamanında, sürdürülebilir, etkili, verimli ve hakkaniyet ilkeleri çerçevesinde yaparken aynı zamanda hasta haklarına oldukça önem vermektedir. Bu konuda asla taviz vermeyen hastane her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir. Hasta ve çalışan güvenliği birlikte memnuniyetinden taviz vermeden en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Bilimsel araştırmalar, sağlık teknolojisi ve tıp eğitimine öncülük ederken bu anlamda sağlık alanında oldukça mesafe katederken insanların yararına çalışmaktan büyük bir zevk almaktadır.

Ankara Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0312 552 60 00

Bu iletişim seçeneğinin dışında e posta adresine mail göndererek de istek, talep, şikayet ve önerilerinizi aktarabilirsiniz.

ankarasehir@saglik.gov.tr

 

Arama Terimleri: Ankara Şehir Hastanesi şikayet hattı, Ankara Şehir Hastanesi irtibat telefonu, Ankara Şehir Hastanesi çağrı merkezi, Ankara Şehir Hastanesi iletişim hattı, Ankara Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası

 

Yorum Yap