Emsey Hospital Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Emsey Hospital Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Emsey Hospital çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Emsey Hospital müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Emsey Hospital şikayet hattına erişebilirsiniz. Emsey Hospital müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Emsey Hospital Çağrı Merkezi Numarası

Sağlık herkes için oldukça önemli bir konudur. Sağlıklı bir yaşam sürerken bazı dönemlerde hasta olmamız da normal bir durumdur. Hasta olan kişilerin tedavi görmek için gittikleri hastanede kaliteli hizmet alması oldukça önemlidir. Emsey Hospital 2012 yılından beri İstanbul’da kişilere sağlık hizmeti sunmaktadır. Kişilerin kendilerini konforlu, huzurlu ve güvenli hissetmeleri için çalışmalarını sürdürmektedir. Hastaneye ulaşım da oldukça kolaydır. Birçok bölümü ve gelişmiş laboratuvarları ile hizmetlerini sürdürmektedir. Birçok anlaşmalı kurumlarla çalışmakta ve özel sağlık sigortaları olanlara da hizmet vermektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortası ve yurtdışı sigortaları da geçerlidir. Hastaneden 24 saat hizmet alabilmeniz mümkündür. Birçok bölüm saat 03.00’e kadar çalışmaktadır. İstediğiniz klinik ve doktordan randevu alabilmeniz için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz. Doktorunuzu kendiniz seçebilirsiniz.

Emsey Hospital çağrı merkezi numarası 0850 811 25 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Emsey Hospital Müşteri Hizmetleri Numarası

Emsey Hospital içerisinde birçok bölüm bulunmaktadır. Anestezi, beslenme diyet, beyin sinir cerrahi, biyokimya, çocuk, dermatoloji, enfeksiyon hastalıkları, fizik tedavi, genel cerrahi, saç ekimi, jinekoloji, kanser cerrahisi gibi bölümler hastanede yer almaktadır. Alanları ile tecrübe yapmış doktorlar kişi sağlığı için uğraşmaktadır. Tüp bebek konusunda uzmanlaşmış olan hastane, bebek sahibi olmak isteyen kişilerin de yanındadır. Birçok klinik hizmeti alabileceğiniz gibi cerrahi işlemlerde de uzman doktorlardan sağlık hizmeti alabilmeniz mümkündür. Hekimlerin uzmanlık alanlarını incelemek ve online randevu almak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. E randevu ve E tahlil sonuçları için internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak aklınızda olan soru ve sorunlar hakkında görüşme yapabilmeniz mümkündür.

Emsey Hospital müşteri hizmetleri numarası 0850 811 25 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Emsey Hospital Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Emsey Hospital ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler çağrı merkezlerini arayabilirler. Müşteri temsilcileri kişilere her türlü konuda yardımcı olacaktır. 444 25 99 numaralı çağrı merkezi 7/24 müşterilerine hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda 0 850 811 25 99 numaralı müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Mail gönderecek kişiler info@emseyhospital.com adresi üzerinden iletişime geçebilirler.

Emsey Hospital müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 811 25 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Emsey Hospital Şikayet Hattı

Emsey Hospital hizmetlerinden, doktorlarından ya da karşılaştığınız aksaklıklardan dolayı şikayet oluşturabilmeniz mümkündür. Şikayetlerinizi müşteri hizmetlerine bildirebileceğiniz gibi internet sitelerinde bulunan iletişim formunu doldurarak da şikayetçi olduğunuz konuyu yazabilirsiniz.

Emsey Hospital şikayet hattı 0850 811 25 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Emsey Hospital müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Emsey Hospital şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Emsey Hospital Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 811 25 99

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Emsey Hospital çağrı merkezi numarasına 0850 811 25 99 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İrtibat Bilgisi : Çamlık Mah. Selçuklu Cad. No:22 Pendik İstanbul Türkiye

İletişim Telefon Numarası : 444 25 99 – 0850 811 25 99

Faks İrtibat Hattı : 0 216 646 00 96

E-Posta Mail Adres Bilgisi : info@emseyhospital.com

Arama Terimleri: Emsey Hospital iletişim bilgileri, Emsey Hospital telefon no, Emsey Hospital irtibat tel, Emsey Hospital canlı destek, Emsey Hospital müşteri temsilcisi, Emsey Hospital şikayet hattı, Emsey Hospital müşteri hizmetleri numarası, Emsey Hospital çağrı merkezi numarası, Emsey Hospital iletişim numarası, Emsey Hospital çağrı merkezi, Emsey Hospital müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap