Kayseri Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı, Kayseri Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Kayseri Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası, Kayseri Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kayseri Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kayseri Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kayseri Büyükşehir Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz.

Şehrin tarihi ve kültürel mirasına duyarlılık gösteren ve bunlara sahip çıkarak hizmetlerinin tamamını modern belediyecilik anlayışı ile sunmayı misyon olarak görmektedir. Marka şehir imajı ile ilkleri gerçekleştirmeyi vizyon olarak görüp bu alanda adından sıklıkla bahsettirmektedir.

Adil, güvenilir, kaliteli olarak çalışmalarını sürdürürken şeffaf, katılımcı ve yeniliklere açık bir yönetim anlayışı ile hareket ederek bu alanda kendini sürekli olarak geliştirmeyi hedeflemektedir. Kaynakları etkin ve verimli kullanma gibi konularda hassas davranarak ekip ruhu ve takım çalışmasını desteklemenin yanı sıra halkın değerlerine saygılı olmayı prensip olarak görmektedir.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Tüm kurum ve kuruluşlarda işbirliğine dayalı olmanın yanı sıra üretken ve çözüm odaklı olmayı benimseyerek en iyi şekilde belediyecilik faaliyetlerini sürdürme noktasında çalışmalara yaparak halka faydalı olmayı amaçlamaktadır. Kurum kimliği çalışmalarını belediyenin ana görevleri arasında görerek bu yönde çalışmalarını sürdürmektedir.

Yerleşim kitlesi büyüdüğü için Kayseri Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile ilgili sorunlarınız için belediye hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kayseri Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

153

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kayseri Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarasına 153 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Sahabiye Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No: 15 Kocasinan / KAYSERİ
Santral iletişim irtibat : 0(352) 222 89 60
Çağrı Merkezi Numarası : 153
Kep Adresi : kayseribelediyesi@hs01.kep.tr

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kayseri Büyükşehir Belediyesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kayseri Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kayseri Büyükşehir Belediyesi iletişim bilgileri, Kayseri Büyükşehir Belediyesi telefon no, Kayseri Büyükşehir Belediyesi irtibat tel, Kayseri Büyükşehir Belediyesi canlı destek, Kayseri Büyükşehir Belediyesi müşteri temsilcisi, Kayseri Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı, Kayseri Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Kayseri Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası, Kayseri Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası

Yorum Yap