Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Şikayet Hattı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz.

8 Şubat 1921’de “Gazi” unvanını alan şehir zamanla birlikte büyük gelişimlere giderek günümüzdeki halini almıştır. Akdeniz ve karasal ikliminin geçiş noktasında yer alan bölgede bulunarak iki iklimin özelliklerini de kısmen yansıtmaktadır. Özellikle mutfağı konusunda önemli bir yere sahip olan bunun yanında da gezilecek yerler bakımında da zengin olan şehir kültürel anlamda da kendini fark ettirmektedir.

Tarihi ve kültürel mirasına sahip çıkmak isteyen şehir aynı zamanda da yaşanabilir dünya kenti olma misyonu ile hareket etmektedir. Ürün ve hizmetleri mükemmellik yaklaşımı ile sunmak ve çağdaş bir belediyecilik anlayışı ile hareket etmek gibi misyonları benimsemektedir.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Dünyada örnek olarak gösterilmek isteyen bir belediyecilik anlayışına sahiptir. Ayrıca sürdürülebilir gelişmişlik düzeyinde yaşam kalitesi yüksek bir şehir yapma vizyonuna sahip olan ve bunu başarma azmi ile çalışan belediye her geçen gün büyümesine devam etmektedir. Katılımcı, adaletli, kaliteli, yenilikçi ve profesyonellik gibi ilkeler ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Yerleşim kitlesi büyüdüğü için Gaziantep Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile ilgili sorunlarınız için belediye hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Elazığ Belediyesi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 207 2727

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0850 207 27 27 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres : İncilipınar Mah. Şehit Yusuf Erin Caddesi Büyükşehir Belediyesi Binası Şehitkamil / Gaziantep
Telefon : +90 342 211 12 00 pbx
Şikayet Masası : 0850 207 2727
Fax : +90 342 211 12 53
E-Mail : iletisim@gaziantep.bel.tr
Kep Adresi : buyuksehirbld@hs01.kep.tr

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Gaziantep Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Gaziantep Büyükşehir Belediyesi iletişim bilgileri, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi telefon no, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi irtibat tel, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi canlı destek, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi müşteri temsilcisi, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası

Yorum Yap