Aksa Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Aksa Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Aksa Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2007 yılında kurulmuş olan Aksa Doğalgaz; Adana, Osmaniye, Antakya, Mersin illerimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Aksa Doğalgaz, Kocaeli bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

Aksa Doğalgaz’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Aksa Doğalgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Aksa Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 4 187
187

Arama Terimleri: aksa doğalgaz iletişim bilgileri, aksa doğalgaz telefon no, aksa doğalgaz irtibat tel, aksa doğalgaz canlı destek, aksa doğalgaz müşteri temsilcisi, aksa doğalgaz şikayet hattı, aksa doğalgaz fatura ödeme, aksa doğalgaz kesinti

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla