Kocaeli Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz.

Sanayi kenti olarak gelişen şehir yaklaşık olarak bin 300 civarı sanayi kuruluşuna ev sahipliği yapmaktadır. 7 tanesi aktif olarak çalışır durumda olan 12 adet organize sanayisi ile tam anlamıyla sanayi kenti durumundadır. Sanayisinin yanı sıra bilimsel araştırma ve geliştirme merkezleri bulunan şehirde İstanbul’dan sonra kilometre kareye düşen nüfus olarak Türkiye’de ikinci sırada yer almaktadır.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Şehir hem teknolojisi hem sanayisi hemde bilimsel araştırmalara ev sahipliği nedeniyle sürekli olarak göç almakta ve ülke ekonomisinde oldukça önemli bir yer edinmektedir. Şehirde en iyi şekilde hizmetlerin sunulması için belediye olarak çaba sarfedilmekte ve halkın memnuniyeti amaçlanmaktadır.

Yerleşim kitlesi büyüdüğü için Kocaeli Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile ilgili sorunlarınız için belediye hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

153

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarasına 153 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Kep Adresi: kocaelibuyuksehirbelediyesi@hs01.kep.tr
SANTRAL: 0262 318 10 00

ÇAĞRI MERKEZİ: 153

Adres: Karabaş Mah. Salim Dervişoğlu Cad. No:80 41040 İzmit / Kocaeli

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iletişim bilgileri, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi telefon no, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi irtibat tel, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi canlı destek, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi müşteri temsilcisi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası

Yorum Yap