İdefix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İdefix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde İdefix çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından İdefix ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

İdefix Müşteri Hizmetleri Numarası

İdefix, Türkiye’de kültür ürünleri dendiğinde akla ilk gelen ve en gelişkin çevrimiçi yayın olmak suretiyle tasarlandı. 1996 yılının sonunda kurulmuştur. Şu an Türkiye’nin en büyük ve en yenilikçi çevrimiçi kitapevi olarak yayın hayatına devam etmektedir.

Birincisi 2003’te düzenlenen İdefix Sanal Kitap Fuarı 16 senedir okurlarının büyük ilgisiyle aralıksız olarak devam etmektedir. Sanal Kitap Fuarında yapılan sayısız etkinliğin yanı sıra 2000’in üzerinde yayınevinin 15o bin farklı kitabı %70’ye varan indirimlerle okurlarıyla buluşuyor. Sanal Kitap Fuarı son 3 senedir en çok ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük kitap fuarı unvanını da elinde bulundurmaktadır.

2006’dan bu yana, aralarında NTV Yayınları, Can Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, İş Bankası Kültür Yayınları gibi büyük yayınevlerinin de bulunduğu 50’nin üzerinde yayınevinin sitesini İdefix işletmiştir.

Edebiyat dünyasının çok uzun yıllarından beri tartışıla gelen problemlerini yeni bir bakış açısıyla ele alan, edebiyatı güncel yaşamımıza dâhil ederek, sıkıcı ve zor anlaşılan bir dergidir.

Nisan 2010’da TTGV ve TÜBİTAK işbirliğiyle Türkiye’nin ilk e-kitap platformunu hayata geçirdi. İlk olarak Adobe DRM destekli cihazları destekleyen İdefix, sırası ile iPad, iPhone ve Android işletim sistemli cihazlara da destek vermeye başladı.

Okurları tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen Sabit Fikir dergisi 2011’in Mart ayından itibaren basılı şeklinde de her yaştan okurlarıyla buluştu. Sabit Fikir dergisi şu anda 30 bin adet basılarak İdefix siparişleriyle beraber para ödemeden gönderilmektedir.

İdefix, Sabit Fikir ve İstanbul Modern Müzesi işbirliğinde yapılan Sözünü Sakınmadan söyleşileri ile usta eleştirmenler Semih Gümüş ve Ömer Türkeş’in moderatörlüğünde Murathan Mungan’dan Elif Şafak’a, Hakan Günday’dan Selim İleri’ye kadar 13 adet, profesyonel ve kaliteli yazarı aynı zamanda yüzlerce edebiyatseverleri konuk etmiştir.

Ormanlarımız bizim geleceğimiz, onları güvenliğini sağlamak da kitapseverler olarak çevreye borcumuz. İstiyoruz ki biz okurken doğal ormanlarımız yok olmasın, yeşiller gelecek nesillere kalsın. İşte bu nedenle, idefix’ten her sene satılan kitaplar için kesilen ağaçları tabiata geri kazandırıyoruz. Her sene gerçekleştirdiğimiz bu ormanlarımıza da İdefix üyelerinin oylarıyla belirlediğimiz yazarlarımızın adlarını veriyoruz.

İdefix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 266 06 06

İdefix Mail Adresi
bilgi@idefix.com

İdefix İletişim Formu
form

Arama Terimleri: idefix çağrı merkezi, idefix iletişim, idefix müşteri hizmetleri, idefix telefon numarası, idefix şikayet hattı, idefix müşteri hizmetleri numarası, idefix şikayet

Yorum Yap