Mil Su Arıtma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mil Su Arıtma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mil Su Arıtma çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mil Su Arıtma müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mil Su Arıtma şikayet hattına erişebilirsiniz. Mil Su Arıtma müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mil Su Arıtma Çağrı Merkezi Numarası

Arıtılmış su günümüz çağında pek çok insanın kullandığı yöntemdir. Su arıtma cihazları sayesinde hem damacana su masrafından kurtulup hem de daha sağlıklı bir şekilde suya erişebilmek mümkün hale gelmiştir. İnsan sağlığı açısından zararlı olduğunu düşünen, kullanılmamasını tavsiye eden insanlar olsa da bu doğru değildir. Arıtılmış su sayesinde çeşme suyundaki insan sağlığına zararlı her şey yok edilir ve damacana şeklinde satılan sulardan da kaliteli bir içme suyu elde edilir. “Mutluluk İçin” sloganıyla yola çıkan Mil Su Arıtma, arıtma su sektörünün öncülerindendir.

12 yıllık deneyimiyle firma yüzbinlerce müşterisine arıtma cihazı satmıştır. Müşterilerine kaliteli ve sağlıklı suyu en ulaşılabilir haliyle sunmak için gece gündüz çalışmaktadır. 2009 yılında eğitim masraflarını karşılayabilmek için bu sektörde bir işe giren Kamil Burak Kuruhan, zaman içerisinde bu sektörü çok sevmesinden ötürü bu firmayı kurmuştur. Firma İzmir’in Buca ilçesinde faaliyete geçmiş ve giderek büyüyen kapasitesini karşılamak için daha büyük bir yere geçme ihtiyacı doğmuştur. Bu sebeple İzmir’in Konak İlçesi’nde 1850 metrekarelik kapalı bir alana taşınmıştır.

Mil Su Arıtma çağrı merkezi numarası 0 232 440 30 03 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mil Su Arıtma Müşteri Hizmetleri Numarası

Büyük bir özveriyle çalışan firma aylık 12.000 adet su arıtma cihazı üretme kapasitesine sahiptir. 81 ilde anlaşmalı teknik servisi bulunan firmanın Türkiye’nin her şehrinde müşterilerinin yaşayabileceği sorunların çözümü için altyapısını kurmuştur. Firmanın web sitesi üzerindeki Online Mağaza ile dilediğiniz su arıtma cihazını seçebilir ve sipariş verebilirsiniz. Satın aldığınız ürünün montajı oldukça basit ve pratiktir. Hatta firma YouTube kanalı üzerinden cihazın montajının nasıl yapıldığını da müşterilerinin kolayca montajlaması için yayınlamıştır. Eğer kendiniz kurulum yapamadıysanız firma ile iletişime geçerek Türkiye’nin her yerinden, uygun fiyatlarla kurulum paketi satın alabilmek mümkün.

 Satın aldığınız su arıtma cihazlarının kargoları, eğer siparişi hafta içi 16:00’a kadar verdiyseniz aynı gün içinde verilmektedir. Eğer su arıtma cihazınızı hafta içi 16:00’dan sonra satın aldıysanız siparişiniz ertesi gün kargoya verilecektir. Kargoya verilen siparişleriniz kargo şirketinin yoğunluğuna bağlı olarak 1-5 gün içerisinde evinize gelmektedir. Kargonuzun hasarlı ya da eksik gelmesi durumunda kargoyu görevliyle birlikte geri göndererek 0 232 440 30 03 numarası üzerinden firmayla iletişime geçebilirsiniz. Firmanın ürünlerini internet sitesi dışında Hepsiburada, Trendyol gibi pek çok Pazar yerinde bulabilmek mümkün. Buralardaki temsilcilerle görüşerek de sipariş vermeniz ve aklınıza takılanları sormanız mümkündür.

Mil Su Arıtma müşteri hizmetleri numarası 0 232 440 30 03 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mil Su Arıtma Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın web sitesinde yer alan müşteri hizmetleri numarasına aradığınız gibi bağlanabilirsiniz. Ekstra olarak web sitesinin sağ alt kısmında yer alan canlı destek sayesinde anlık bir şekilde sorularınıza yanıt bulabilmek mümkün. Sitede yer alan sıkça sorulan sorular bölümüne göz atıp sorunuzun orada olup olmadığına bakmalı ve sonrasında müşteri hizmetlerini aramak daha doğru olacaktır.

Mil Su Arıtma müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0 232 440 30 03 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mil Su Arıtma Şikayet Hattı

Eğer firmanız için toplu bir şekilde su arıtma cihazı satın almak istiyorsanız web sitesi üzerinde yer alan toplu satış menüsüne girebilirsiniz. Orada yer alan formu doldurarak toplu satış için fiyat teklifi alabilirsiniz. Firma küçük işletmeler tarafından en çok tercih edilen su arıtma cihazı satıcısıdır. Su arıtma cihazlarının son yıllarda bu kadar çok tercih edilmesi en büyük sebebi artan damacana suyu fiyatları. Yalnızca bir kez su arıtma cihazına ücret ödeyerek uzun yıllar sağlıklı ve kaliteli suya erişebilmek mümkün. İlerleyen yıllarda da bu sektörün hızla büyüyeceği ve insanların su arıtma cihazlarına daha fazla yöneleceği söyleniyor.

Mil Su Arıtma şikayet hattı 0 232 440 30 03 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mil Su Arıtma müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mil Su Arıtma şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mil Su Arıtma Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 232 440 30 03

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mil Su Arıtma çağrı merkezi numarasına 0 232 440 30 03 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Mil Su Arıtma Sistemleri A.Ş.
Çağrı Merkezi Telefon : 0 232 440 30 03
Trendyol WhatsApp : 0 532 381 85 35
n11 WhatsApp: 0 531 932 13 63
Gittigidiyor WhatsApp : 0 531 932 13 64
hepsiburada, pttavm, çiçeksepeti WhatsApp : 0 531 932 13 66
E-Posta Adresi : info@milsuaritma.com
Adres : 1571 Sokak No:4/4A Çınarlı, Konak, İzmir

Arama Terimleri: Mil Su Arıtma iletişim bilgileri, Mil Su Arıtma telefon no, Mil Su Arıtma irtibat tel, Mil Su Arıtma canlı destek, Mil Su Arıtma müşteri temsilcisi, Mil Su Arıtma şikayet hattı, Mil Su Arıtma müşteri hizmetleri numarası, Mil Su Arıtma çağrı merkezi numarası, Mil Su Arıtma iletişim numarası, Mil Su Arıtma çağrı merkezi, Mil Su Arıtma müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap