İndeks Kitap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İndeks Kitap Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İndeks Kitap çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İndeks Kitap müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

15 yıldır sektördeki tecrübesi ve uzmanlığı ile hizmet veren firma her geçen gün müşteri kitlesini büyütmektedir. Türkiye’deki sınavlara yönelik çıkan yayınları müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Bu nedenle çıkarılan hazırlık kitaplarına ulaşımı kolay ve hızlı hale getirmek amacıyla çalışmalarını sürdürürken aynı zamanda da müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma olarak devam etmektedir.

Birçok sınav için çeşitli yayınevleri farklı farklı kitaplar çıkarmaktadır. Bu firma ise yayınevleri tarafından çıkarılan hazırlık kitaplarını müşterilerine en hızlı ve kolay yoldan ulaştırmak amacıyla hizmet vermektedir. Her yıl yenilenen müfredatlara uygun kaynak kitaplarını en güncel haliyle müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

İndeks Kitap Çağrı Merkezi Numarası

Online alış veriş yaparken hem uygun fiyat hem de hızlı gönderim ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan firma istediğiniz noktaya gönderim yapma özelliği ile en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlama ve kullanıcı deneyimi açısından daha kaliteli bir ortam hazırlama gibi misyonlar ile hareket eden firma sektöründe oldukça önemli bir yer edinmektedir. Türkiye’nin en başarılı online kitap merkezi haline gelme vizyonuna sahip olan firma aynı zamanda da kaliteden ödün vermeden yüksek müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İndeks Kitap müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İndeks Kitap ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi İndeks Kitap çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

İndeks Kitap Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 888 0 880

0850 303 0 676

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İndeks Kitap çağrı merkezi numarasına 0850 888 0 880 ve 0850 303 0 676 numaralı telefonlardan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Resmi Adı: İndeks Akademi Kitabevi Yayıncılık Bilişim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi
Firma Adı: İndeks Kitap | indekskitap.com
Telefon-1: 0850 888 0 880
Telefon-2: 0850 303 06 76
E-mail: info@indekskitap.com
Adres: İvedik OSB 1518. Cd. MAT-SİT İş Merkezi N: 2/38 Yenimahalle/Ankara

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz İndeks Kitap iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren İndeks Kitap sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi İndeks Kitap iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: İndeks Kitap iletişim bilgileri, İndeks Kitap telefon no, İndeks Kitap irtibat tel, İndeks Kitap canlı destek, İndeks Kitap müşteri temsilcisi, İndeks Kitap şikayet hattı, İndeks Kitap müşteri hizmetleri numarası, İndeks Kitap çağrı merkezi numarası, İndeks Kitap iletişim numarası

Yorum Yap