Heider Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Heider Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Heider çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Heider müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Heider şikayet hattına erişebilirsiniz. Heider müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Heider Çağrı Merkezi Numarası

Bir Alman el feneri markası olan Heider müşterilerine çeşitli kategorilerde ürünler sunarak ürün yelpazesini genişletmiştir. Marka el feneri, powerbank, bluetooth hoparlör, kara teleskobu, 6 filtreli gözlük, hava istasyonu, mikroskop, ordu dürbünü ve kafa feneri ürünlerini kendi internet sitesi ya da çeşitli çevrimiçi alışveriş sitelerinden satışa sunmaktadır. Alman firması olması nedeniyle kullanıcıların çok büyük yüzdesi ürünlerden memnun kalmış ve yakın çevresine de tavsiye etmiştir. Marka insan yaşamına değer verdiğini her zaman dile getirmekte ve ürünlerinde de bu prensibi ele alarak kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Müşteri memnuniyeti en üst düzeyde olması için fedakârlıklar ve çalışmalar yapan firmaya internet sitesindeki bize ulaşın bölümünden, sosyal medya hesaplarından ya da +90 0 212 292 24 24 numaralı telefondan ulaşabilir ve çağrı merkeziyle görüşebilirsiniz.

Heider çağrı merkezi numarası 0212 292 24 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Heider Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın ürünlerinden biri olan hava istasyonu sayesinde ürünün yerleştirildiği yerdeki havayı ölçebilir ve hava durumunu öğrenebilirsiniz. Firma insan hayatına oldukça önem vermekte ve aynı zamanla bununla birlikte doğa dostu ürünler yapmaktadır. Güneş enerjili bluetooth hoparlör, güneş enerjili powerbank buna örnektir. Bazı ürünlerinin kullanım talimatı alışılagelmişin dışında olduğu içi satın alan müşteriler ürünün bozuk olduğunu düşünmekte ya da değişmesini istemektedir. Marka her türlü bilgi ve destek için kullanıcılarına 0 212 292 24 24 numaralı telefondan destek sağlamakta ve kullanıcıların sorunlarına çözüm bulmaktadır. Ayrıca bu hizmeti profesyonelce yürüttüğü için olumlu geri dönüşler almaktadır.

Heider müşteri hizmetleri numarası 0212 292 24 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Heider Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma her sınıf insana ayırt etmeksizin hizmet vermekte ve onların ihtiyaçlarını düşünmektedir. Gece bekçileri ya da güvenlik görevlileri için sattığı fenerlerin menzilini ve verdiği ışığı arttırmıştır. Fenerlerin 500 metre 1000 metre kadar menzili bulunmaktadır. Gece bisiklet ya da dağcılık alanında aktivitelerde bulunan kullanıcıları içinde kafa fenerini geliştirmiş ve adeta geceyi gündüze çevirecek şekilde tasarlamıştır. Diğer ürünleri olan mikroskop ve teleskopun da kullanıcısı oldukça fazladır. Uzay ya da bilim meraklısı müşteriler bu ürünleri almakta ve kullanmaktadırlar. Bazı müşteriler bu kurulması zor aletin nasıl kullanılacağını bilmemekte ve doğal olarak firmayla görüşmek istemektedir. Firmaya direkt ulaşmak için yine 0 212 292 24 24 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz.  Telesekreterin size verdiği yönergelerin ardından direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir, talep ve sorularınızı aktarabilirsiniz. Ardından müşteri hizmetlerinin size verdiği talimatlar doğrultusunda ürün hakkındaki sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Heider müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 292 24 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Heider Şikayet Hattı

Firma profesyonel ya da amatör olarak avcılıkla uğraşan insanları düşünmüş ve onlar için de farklı zoom boyutlarında dürbünler tasarlamıştır. Yine bu insanlar için bluetooth hoparlör ya da güneş enerjili powerbank ürünü de tercih edilebilir. Firma ayrıca araba kullananlar için 6 filtreli sürüş gözlüğü tasarlamış ve kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak için tasarımlar yapmıştır. Dolandırıcılığın ve sahtekârlığın olukça fazla olduğu günümüz dünyasında bu marka adı altında satışlar yapılmış ve kalitesiz ürünler olduğu görülmüştür. Hem bunları hem de varsa kendi şikâyetlerinizi firmayla görüşmek için sosyal medya hesapları, info@heider.com.tr mail hesabı ya da 0 212 292 24 24 numaralı telefon aracılığıyla iletebilirsiniz. Teknik destek ve ürün hakkında yardım almak için bu numarayı arayabilirsiniz. Ürün hakkında olan şikâyetlerinizi, taleplerinizi, istek ve önerilerinizi de bu numara, mail ya da sosyal medya aracılığıyla firmaya iletebilirsiniz. Kurumsal ve dünya çapında profesyonel bir imaja sahip olan marka sizlere en iyi hizmeti vermek için sizlerden gelenleri değerlendirir ve sorunlarınızı çözerek müşteri memnuniyetinizi kazanır.

Heider şikayet hattı 0212 292 24 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Heider müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Heider şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Heider Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 292 24 24

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Heider çağrı merkezi numarasına 0212 292 24 24 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Heider Teknoloji A.Ş.,
Adres : Altunizade mah. Bestekar Sadettin Kaynak sok. No:14/1 Uskudar / ISTANBUL / TURKEY
E-Posta : info@heider.com.tr
Telefon : 0212 292 24 24

Arama Terimleri: Heider iletişim bilgileri, Heider telefon no, Heider irtibat tel, Heider canlı destek, Heider müşteri temsilcisi

Yorum Yap