Çap Yayınları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çap Yayınları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çap Yayınları çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Çap Yayınları müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Çap Yayınları şikayet hattına erişebilirsiniz. Çap Yayınları müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çap Yayınları Çağrı Merkezi Numarası

Çap Yayınları, öğrencilerin eğitim öğrenim hayatlarında en büyük destekçilerinden birisi olan bir yayınevi olmaktadır. Üretilen kitaplar hemen her sınıftaki ve seviyedeki öğrenciler için farklılık göstermektedir. Öğrencilerin dostu olmasının yanı sıra ailelerin de dostu olan bu yayınlara oldukça uygun fiyatlar ile sahip olunabilmektedir. Yayınevine ait ürünler; soru bankaları, konu anlatımları, tüm dersler ve deneme sınavları olmak üzere ayrılmaktadır. Her bir yayın derslerin yanına ek yardımcı kaynaklar olmaktadır. Özellikle deneme sınavları son sınıf öğrencileri için oldukça önemli olmaktadır. Geniş bir kitlesi bulunan bu yayın evinin müşterileri ile iletişime geçebilmeleri için bir çağrı merkezi numarasına sahip olması gerekmiştir. Bu kapsamda iletişime geçilmek istenildiğinde aranılması gereken numara 0312 386 00 26 numarası olmaktadır.

Çap Yayınları çağrı merkezi numarası0312 386 00 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çap Yayınları Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden yetkili kişiler ile iletişim kurulmak istenilir ise tek yapılması gereken 0312 386 00 26 numarasını aramak olacaktır. Alanında oldukça yetkin ve donanımlı olan yayın evi temsilcileri arama esnasında müşterilere yeterli bilgiyi daima vereceklerdir. Bunun yanı sıra herhangi bir istek, talep ve görüş bildirmek için de çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasına bağlanılabilmektedir.

Çap Yayınları müşteri hizmetleri numarası 0312 386 00 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çap Yayınları Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçileceği esnada vakit kaybetmeden görüşme direkt bağlanma fırsatı ile yapılmak istenilir ise ilk önce arama yapılmadan, görüşme yapılması istenilen konunun açık bir biçimde saptanması gerekmektedir. Daha sonrasında ise arama esnasında arama yapılan sebebin açık ve net bir biçimde ilgili yönlendirmeler takip edilmelidir. Tüm bu işlemlerden sonra ise kısa süre içerisinde çağrı merkezi müşteri temsilcisine bağlanılabilecektir.

Çap Yayınları müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 386 00 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çap Yayınları Şikayet Hattı

Kuruma ait müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden aynı zamanda şikâyet hattına da ulaşılabilmektedir. Şikâyet hattı üzerinden yayın evinin yardımcı kaynaklarına yönelik yaşanılan herhangi bir sorun hakkında geri bildirim yapılabilmektedir. Yayın evine ait tüm bu ürünler hakkında bilgi almak, sorun bildirmek veya iyileştirmeye yönelik görüş bildirmek için tek yapılması gereken müşteri hizmetleri numarası olan 0312 386 00 26 numarasını aramak olacaktır.

Çap Yayınları şikayet hattı 0312 386 00 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Çap Yayınları müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Çap Yayınları şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Çap Yayınları Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 386 00 26

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Çap Yayınları çağrı merkezi numarasına 0312 386 00 26 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Çap Yayınları
Adres : Ostim Mahallesi, 1207 Sk ostim No:3 D:c-d, 06374 Ankara / Yenimahalle
E-Posta : bilgi@capyayinlari.com.tr
Telefon Numarası : 0312 386 00 26
Faks Numarası : 0312 386 00 26

Arama Terimleri: Çap Yayınları iletişim bilgileri, Çap Yayınları telefon no, Çap Yayınları irtibat tel, Çap Yayınları canlı destek, Çap Yayınları müşteri temsilcisi, Çap Yayınları şikayet hattı, Çap Yayınları müşteri hizmetleri numarası, Çap Yayınları çağrı merkezi numarası, Çap Yayınları iletişim numarası, Çap Yayınları çağrı merkezi, Çap Yayınları müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Fatih celik 3 Haziran 2023

Yorum Yap