Solante Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Solante Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Solante çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Solante müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Solante şikayet hattına erişebilirsiniz. Solante müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Solante Çağrı Merkezi Numarası

Dünyanın enerji kaynağı olan güneş herkes için azami öneme sahiptir. Canlıların yaşaması ve yaşamını devam ettirmesi için güneş olmazsa olmaz bir yaşam döngüsünün başlangıcıdır. Birçok yararının yanında bilinçsiz ve yanlış zamanda güneş ışığına maruz kalmak insan vücuduna birçok zarar verebilir. Bu zararları önlemek için Solante markası güneşten korunmak için orijinal ürünler satmaktadır. Çeşitli özelliklere sahip bu ürünleri eczanelerden ya da satış yerlerinden satın alabilirsiniz. Herhangi soru ve görüşlerinizi markanın resmî sitesinde yer alan e- mail adresinden gönderebilirsiniz.

Bu firmanın çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Bunun yerine mail adresi ile soru, görüş ve şikâyet oluşturabilirsiniz. Marka ürünlerinin güneşin zararlı ışınları olan UVA ve UVB ışınlarını filtreleyerek cildi koruduğunu söylemektedir. Bilimsel araştırmalar cilt problemlerinin ya da hastalıklarının güneşin zararlı ışınları olduğu göstermiştir. Bu yüzden koruyucular kişiler için büyük önem arz etmektedir.

Solante çağrı merkezi numarası 0216 612 91 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Solante Telefon Numarası

Piyasa da birçok farklı firmaya ait güneş koruyucu ürünler mevcuttur. İçeriği, etkisi ve markasına göre fiyatları değişen bu ürünlerden müşteri kendine en uygun olanını seçmek ister. Tenine uyumlu, yumuşak ve nemlendirici özelliği de bulunan kremler daha çok tercih edilir. Çünkü özellikle yaz aylarında güneş hem kuruluk yapar hem de cildi çatlatabilir. Bu firma kendi ürünlerinin içeriğinin cilde zarar vermeyen maddelerden yapıldığını söylemektedir. Onarıcı ve besleyici kremleri daha fazla öne plana çıkaran firma bu konuda iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Daha fazla bilgi almak için bu firmaya şu anda sadece mail yoluyla ulaşmak mümkündür. Bu markanın telefon numarası bulunmamaktadır.

Kadınların daha çok kullandığı bu ürünler son dönemde erkekler tarafından da oldukça sık tercih ettiği görülmektedir. Kuruluk ve çatlakları gidererek cildi nemlendirmek kişi için çok rahatlatıcı bir durumdur. Hem cildi besleyen hem koruyan ve birden çok özelliği bünyesinde barındıran bu markanın ürünlerine farklı satış kanallarından ulaşmak mümkündür.

Solante telefon numarası 0216 612 91 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Solante Müşteri Hizmetleri Numarası

Cilt bütün vücudu kaplayan en büyük insan organıdır. Kişiden kişiye cilt hassasiyeti değişmekle birlikte en önemli konu güneşin zararlı ışınlarına karşı vücudu korumaktır. Çocukların büyümesi ve kemik gelişimi için bir ihtiyaç olan güneş fazla maruz kalındığında bir soruna yol açabilir. Bu marka müşterilerini zararlı ışınlarından korumak için nemlendirici etkili ürünler piyasaya sürülmektedir. İnternet kanalı ile satış yapmayan bu firmanın müşteri hizmetleri bulunmamaktadır.

Kişinin cildine uygun olan koruyucu bilmesi için bir dermatoloğa test yaptırması en uygun olanıdır. Çünkü kimilerinin bazı maddelere alerjisi olabilir. Böyle durumlarda zararlı etkilerden korunayım derken kişi vücutta istenmeyen etkilere neden olabilir. Kaşınma, kızarıklık ve leke alerjinin başlıca göstergeleridir.

Solante müşteri hizmetleri numarası 0216 612 91 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Solante Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

En büyük enerji ve ışık kaynağı olan güneş bazılarımız için bazen hastalıklara sebep olabiliyor. Hem şık hem ısı yayarak dünyayı ısıtan güneş mevsimlere göre ve ülkenin konumuna göre bazen dik bazen eğik açıyla gelmektedir. Dik gelen güneş ışınları doğrudan insanları etkiler. Özellikle yaz aylarından güneş çarpması, yanık ve kızarma gibi durumlar sıklıkla görülür. Bu firmada tüm bu problemlerin çözümü için koruyucu krem, losyon ve benzer ürünler satmaktadır.

İnsanların zararlı ışınlardan korunarak sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmasını sağlamak amaçlı çalışan bu markanın telefon üzerinden direk bağlanmak için numarası mevcut değildir. Satışları belirli eczanelerde ve firmanın ürünlerini satan mağazalarda bulmak mümkündür.

Solante müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 612 91 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Solante Şikayet Hattı

Yaz bir yandan sıcak ve güneşi birlikte getirdiği gibi bir yanda da dikkat edilmesi gereken ayları beraberinde getirir. En çok ten yanıkları ve alerji durumları bu aylarda meydana gelmektedir. Bunun içinde koruyucu ürünler kullanmak gerekiyor. Bu firma yaz ve kış fark etmeksizin mevsime göre cilt koruması için ürün yelpazesini geniş tutmaktadır. Önemli olan içerik, kişiye göre uyumlu olması ve uzun süre etkisini göstermesidir. Bu marka ve ürünleri hakkında soru, görüş ve şikayetlerinizin internete sitesi üzerinde mail yoluyla gönderebilirsiniz.

Bu firmanın sadece şikâyet hattı olarak aranabilecek bir numarası mevcut değildir. Her cildin ihtiyaç duyduğu nem ve koruyucu miktarı değişmektedir. Bu nedenle firma çok çeşitli ürünlerle müşteriyle buluşturarak hizmetini daha geniş çevrelere adını duyurmayı hedefliyor. Bu markanın krem ya da losyonların alırken orijinal olup olmadığını kontrol edin. Online satışı bulunmadığı için benzer ürünlerle karıştırmayınız.

Solante şikayet hattı 0216 612 91 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Solante müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Solante şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Solante Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 612 91 50

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Solante çağrı merkezi numarasına 0216 612 91 50 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Akur Sağlık Ürünleri Üretim Dağıtım ve Paz. Tic. AŞ.
Adres : Huzur Mahallesi Tosya Caddesi No:5 34773 Ümraniye/İSTANBUL
E-Posta : info@solante.com
Telefon : 0216 612 91 50

Arama Terimleri: Solante iletişim bilgileri, Solante telefon no, Solante irtibat tel, Solante canlı destek, Solante müşteri temsilcisi

Yorum Yap