HTC Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HTC Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde HTC çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından HTC ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

HTC Müşteri Hizmetleri Numarası

Çin ve Tayvanlı şirketlere ait olan Htc’nin belirli bir sahibi yoktur. Çünkü binlerce hissedara sahiptir.

Htc diye anılan elektronik cihazlar üreten firma kurulduğu yıl olan 1997’den beri çoğu başarılara imza atmıştır. İlk android akıllı telefonun Samsung’dan bile önce HTC fabrikalarından çıktığı gözden kaçırılmayacak bir gerçektir. İlk kurulduğunda daha fazla notebook(laptop) üreticisi olarak piyasaya adını duyurmuştu. Ürettiği ilk Android telefondan sonra da Microsoft destekli ilk telefonu ve de 3G destekli ilk akıllı telefonu HTC firması üretmiş ve satışa sunmuştur. Dünya’nın ilk dokunmatik telefonunu da Htc firması üretmiştir.(ODM adında HP ve de Palm marka parçalar aracılığı ile).

Htc firması, 2007’da hepimizin adını dahi daha önceden duymadığı yalnız arka plandaki dev akıllı telefon parçası üreticisi “Dopod İnternational”‘ı satın almıştır. Bunun sonrasında 2009’da “quietly brilliant” sloganıyla Dünya’ya sunulmuştur. Pazarlarda fırtınalar estiren adını diğer firmalar arasında en üst sıraya taşıyan Htc şirketi ilk pazarlama kampanyasını yaptığı 2009’dan bu yana onlarca akıllı telefon modelini piyasaya sunmuştur.

2010 yılında Amerika’nın ürettiği ilk 4g telefonunu piyasaya sürmüştür(HTC Evo 4G adıyla). Yine aynı yılda Çinli ortağı “China Mobile” ile anlaşan HTC üretimini artık Çin üzerinden gerçekleştirmeye başlamıştır. Aynı yıl içinde 24.5 milyon cep telefonu satarak rekor kırmıştır.

2011 yılında ise Samsung ve Apple’ın sonrasında Dünya’nın en büyük telefon üreticisi konumuna gelmiştir. Artık Amerikan Pazarının çoğunu o elinde tutuyordu.

Ne olduysa 2012 yılı ve sonrasında oldu. Firmaya bu yıllarda satışlar düştü. Satışlar Apple ve Samsung rekabeti sebebiyle allak bullak oldu. Firma 2014’de resmen zarar belirtti. Rakipleri milyarlarca dolar kar açıklarken onun zarar açıklaması da birçok eleştiri konusu oldu.

İşte tam da burada teknolojinin “pazarlama ve de reklamcılık” alanında diğer firmalara yenilmesi yatmaktadır. Günümüzde her ne kadar teknoloji gelişmiş olsa da halen bu yenilikleri kullanmasını bilen varlık, geniş halk kitleleri olduğu için “etiket“, “dış görünüş” ve de “marka imajı” oldukça önemlidir. Htc hep aynı imaja sahip bir firma olarak liderliğini diğer firmalara bırakmak zorunda kalmıştır.

HTC Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 216 282 15 00 (09:00 – 18:00 Pzt – Cum)

Arama Terimleri: htc çağrı merkezi, htc iletişim, htc müşteri hizmetleri, htc telefon numarası, htc şikayet hattı, htc müşteri hizmetleri numarası, htc şikayet

One Response

  1. Sibel namlı 7 Kasım 2018

Yorum Yap