Genpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Genpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Genpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

GENPA, 1978 yılında kurulan telekomünikasyon sektörüne hizmet vermek amaçlı açılmıştır. Distribütör olarak Samsung, LG, General Mobile, HTC , Sony, Vestel, Casper, Alcatel, Microsoft, Lenovo, Asus, ZTE, Huawei, Nokia ve Turkcell cihazlarının toptan ve perakende olarak satış ve dağıtımına gerçekleştirip teknik destek sunan şirkettir. Turkcell iş birliği ile birlikte Apple cihazlarınında satış, dağıtım ve desteğini yapmaktadır.

GENPA ürünlerini kendi web sitesi aracılığıyla, çağrı merkezi aracılığıyla ve Türkiye üzerinde bulunan 1800’ü aşkın satış noktasıyla cihaz ve hizmetlerini müşterileriyle buluşturuyor.

GENPA’nın bir çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır, bu çağrı merkezi aracılığıyla teknik servis desteği alabileceğiniz yer ve iletişim bilgilerine ulaşabilir, satın almak istediğiniz cihaz hakkında bilgi alabilir, size en yakın satış noktası hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca GENPA’nın web sitesi aracılığıyla canlı destek hattından bilgi alabilirsiniz. (Çağrı merkezi ve canlı destek hattı haftaiçi 8.15 – 17.15 arası aktiftir.)

Genpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 359 0 359
0212 359 00 00

GENPA Resmi Web Sitesi

Arama Terimleri: genpa iletişim bilgileri, genpa telefon no, genpa irtibat tel, genpa canlı destek, genpa müşteri temsilcisi, genpa şikayet hattı

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla