genpa-cagri-merkezi-numarasi

Genpa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Genpa çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Genpa müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Genpa şikayet hattına erişebilirsiniz. Genpa müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

GENPA, 1978 yılında kurulan telekomünikasyon sektörüne hizmet vermek amaçlı açılmıştır. Distribütör olarak Samsung, LG, General Mobile, HTC , Sony, Vestel, Casper, Alcatel, Microsoft, Lenovo, Asus, ZTE, Huawei, Nokia ve Turkcell cihazlarının toptan ve perakende olarak satış ve dağıtımına gerçekleştirip teknik destek sunan şirkettir. Turkcell iş birliği ile birlikte Apple cihazlarınında satış, dağıtım ve desteğini yapmaktadır.

GENPA ürünlerini kendi web sitesi aracılığıyla, çağrı merkezi aracılığıyla ve Türkiye üzerinde bulunan 1800’ü aşkın satış noktasıyla cihaz ve hizmetlerini müşterileriyle buluşturuyor.

Genpa Çağrı Merkezi Numarası

Günümüzde durmaksızın gelişen teknoloji, iletişim ve telekomünikasyon alanında da ilerleyişine devam ediyor. Genpa, ülkemizde birçok dünya devinin distribütörlüğünü yaparak bu alanda hayatımızı kolaylaştırmak için her an yanımızda. İletişim ve telekomünikasyon alanında çeşitli birçok hizmet veren kuruluş, müşterilerine telefon, tablet ve benzeri ürünlerin dağıtımını yapmaktadır ve teknik servis hizmeti vermektedir. Ayrıca GSM operatörü olan Turkcell ile de işbirliği içerisindedir. Kaliteli bir sanal ağa sahip olan bu firmaya ulaşmak çok kolay. Yüzlerce çağrı merkezi sorunlarınız ve dilekleriniz için telefon hatlarının başında ve aynı zamanda e postalarınızı beklemekte. Telefon numarası: (0212 359 0 359), (0212 359 00 00) Genpa çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Genpa Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteriler nasıl kendileri için en uygun ürünleri arıyorsa Genpa da müşterileri için her zaman en uygun hizmeti aramakta. Gerek yetkili servislerinin yüz yüze satışlarında gerek ise online alışverişlerde sorun yaşandığı takdirde hızlıca çözüme ulaşmak için müşteri hizmetleri ulaşıma açık. Lojistik ağların içinde bulunulan durumlar istenmeyerek de olsa bazı problem ve aksaklıklar çıkarır ve bu hemen her firma için geçerlidir. Müşteri hizmetlerinin güvenilirlik açısından çok önemli göreve sahip olduğunu bilen firma en iyi hizmeti sunabilmek için müşteri temsilcilerini de özenle seçer. Her zaman içten ve samimi olan temsilciler isteklerinizi beklemekte. Müşteri hizmetlerine çağrı merkezi numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Özel olarak tercih edilen bayiliklerin de numaralarını da internetten kolayca bulabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Genpa müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Genpa Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Her gün aranan yüzlerce hatta binlerce çağrı merkezleri var. Hepsinin ortak yönleri sorunlarına çözüm arayan, isteklerine cevap almaya çalışan ya da varsa şikayeti olan insanlarla müşteri temsilcilerinin bir araya gelmesi. Harcanan onca vakit genelde müşteri haklarından bahseden prosedürlerden kaynaklanıyor. Bu prosedürler hakkında bilgi sahibi olanların tekrar dinlemek istememesi gayet normaldir. Genpa müşteri hizmetlerine çağrı merkezi numarasını arayarak hangi alanda işlem yapmak istiyorsanız, örneğin ürün satın alma işlemi için 1’i tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Ayrıca farklı işlemler için birden beşe kadar olan isteğinize göre hizmeti de tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Genpa müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Genpa Şikayet Hattı

GSM operatörü, alınan ürün garantileri, servis işlemleri, değişim talepleri gibi birçok konuda size yardımcı olan Genpa, dilek ve şikayetleriniz için de geniş bir hatta sahiptir. www.genpa.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz gibi çağrı merkezlerine de dilek ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Genpa müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Genpa şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Genpa Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş.
Adres : Nispetiye Cad. No:101 34337 Etiler / İSTANBUL
Telefon : 0212 359 0 359

Fax : 0212 287 27 27

GENPA’nın bir çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır, bu çağrı merkezi aracılığıyla teknik servis desteği alabileceğiniz yer ve iletişim bilgilerine ulaşabilir, satın almak istediğiniz cihaz hakkında bilgi alabilir, size en yakın satış noktası hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca GENPA’nın web sitesi aracılığıyla canlı destek hattından bilgi alabilirsiniz. (Çağrı merkezi ve canlı destek hattı hafta içi 8.15 – 17.15 Cumartesi ise 09:30 – 16:45 saatleri arası aktiftir.)

Genpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 359 0 359
0212 359 00 00

GENPA Resmi Web Sitesi

Arama Terimleri: genpa iletişim bilgileri, genpa telefon no, genpa irtibat tel, genpa canlı destek, genpa müşteri temsilcisi, genpa şikayet hattı, genpa müşteri hizmetleri numarası, genpa çağrı merkezi numarası, genpa iletişim numarası, genpa çağrı merkezi, genpa müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. MUSTAFA BAĞRIAÇIK 18 Ocak 2018

Yorum Yap