metin2-cagri-merkezi-numarasi

Metin2 Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Metin2 çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Metin2 müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Metin2 şikayet hattına erişebilirsiniz. Metin2 müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Metin2, 2005 yılında Ymir Entertainment Co. Ltd. isimli bir Kore firması tarafından yayınlanmış online bir oyundur. Çok oyunculu olan Metin2, MMORPG rol yapma oyunu olarak tanımlanmaktadır. 2006 yılında Gameforge 4D GmbH tarafından satın alınmış, 17 dilde hizmet vermeye başlamıştır. Metin2, ülkemizde oldukça ilgiye uğramış, 10 yılı aşkındır Türkiye’de en çok oynanan ve bilinen oyunların başında gelmektedir.

Metin2 oyunun genel amacı şu şekildedir; “Metin2’nin konusu üç büyük imparatorluğun savaşını anlatan bir uzakdoğu hikâyesidir. İlk olarak sadece hayvan ve bitki hayatı vardı ve bir Metin taşı gelip vahşi hayatı kırıp üç imparatorluğun sınırlarını çizdi. Oyunda amaç ise savaşarak kendini geliştirmektir.”

METİN2 Çağrı Merkezi Numarası

Metin 2 Dünya üzerinde binlerce üyesi olan küresel düzeydeki eğlenceli bir oyundur. 2005 yılında yapılmış olup gameforge tarafından satın alınmasıyla da Türkiye üzerinden oyuna giriş yapılmış olunmaktadır. İlk kurucularının Kore’de olmasına rağmen dünya üzerinde bilgisayar oyunu fanlarının nerdeyse hepsine ithafen yapılmış bir oyun özelliği gösterir.

Metin2 çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Oyunda level atlamanın yanı sıra daha fazla ilerlemek için en iyi seçenek olarak item özelliği bulunmaktadır. Oyuncuların Oyun karakterlerine verdiği itemler ile karakterleri gücünü ve yeteneklerini arttırarak daha yenilmez bir oyun sergileme şansı bulurlar. Oyunda canavarları ve hayvanları keserek karakterini yükseltip daha iyi seviyelere ulaşabilirsiniz. Her ne kadar canavar öldürerek seviye atlasınızda oyunda daha iyi bir pozisyon sahibi olabilmeniz için söylediğimiz gibi item satın alarak yenilmez bir oyuncu olabilir ve rakiplerinizi yerle bir edebilirsiniz.

METİN2 Müşteri Hizmetleri Numarası

Oyunun başlangıcında sadece 4 farklı karakterin olmasına rağmen bir süre sonra oyun yapımcıları bir karakter daha ekleyip 5 farklı oyun karakteri sahip olmamızı sağladılar. Bu karakterler  savaşçı, ninja, sura, şaman ve lycandır. Bütün bilgisayar oyunlarında olabileceği gibi oyunda bazen ufak sıkıntılar yaşanabilir.  Bu sıkıntıların giderilmesi için metin2 yöneticileri bir iletişim sistemi kurmuşlardır. Yalnız canlı bir konuşma ile telefondan arama yapmak için bir numaraları bulunmamaktadır. İletişim için https://metin2.support.gameforge.com/index.php?fld=tr adresine giriş yapıp istediğiniz yardımı alabilmeniz için elimizden geleni yapacağızdır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Metin2 müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

METİN2 Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Metin 2 Müşteri hizmetlerine ulaşmak için bir iletişim numaralarının olmamasının olumsuz bir yön gibi gözükmesine rağmen çok hızlı bir mail iletişim hizmetimiz vardır. Yukarda belirttiğimiz web sayfamızdan bize ulaşıp yaşadığınız bütün problemler için bir çözüm kaynağı olacağız. Bizimle beraber çalışmakta olan uzman iletişim ekibimiz aracılığıyla göndermiş olduğunuz bütün maillere yapılabilecek en hızlı şekilde size dönüş yapacağız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Metin2 müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

METİN2 Şikayet Hattı

Metin2 oyunu hakkında talep ettiğiniz bütün öneri, şikayet ve bir çok şey için belirtmiş olduğumuz adresimiz ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizin bizimle paylaşacağınız düşünceleriniz ile size daha iyi bir oyun keyfi verebilmek için çalışmalarımıza durdurmak bilmeden devam ediyoruz.

Metin2’nin bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantılar aracılığıyla kolayca destek alabilirsiniz. Hesap çalınma, hesap şifre değişikliği, ödeme problemleri, hesaba giriş sorunları, oyun içi teknik problemler gibi konular hakkında destek ve detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Metin2 müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Metin2 şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Metin2 Destek Birimi

Arama Terimleri: metin2 iletişim bilgileri, metin2 telefon no, metin2 irtibat tel, metin2 canlı destek, metin2 müşteri temsilcisi, metin2 şikayet hattı, metin2 müşteri hizmetleri numarası, metin2 çağrı merkezi numarası, metin2 iletişim numarası, metin2 çağrı merkezi, metin2 müşteri hizmetleri direk bağlanma

27 Yorum

  1. ERDİ KAPLAN 19 Mart 2024

Yorum Yap