Akıllı Phone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akıllı Phone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akıllı Phone çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Akıllı Phone müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Akıllı Phone şikayet hattına erişebilirsiniz. Akıllı Phone müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Akıllı Phone Çağrı Merkezi Numarası

Teknoloji dünyası her geçen gün ilerleme kaydetmektedir. Akıllı cihazlardan bilgisayarlara, donanım araçlarından aksesuarlara kadar her teknolojik ürün hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Bu ürünleri satın alabileceğiniz mağazamız size en geniş ürün kategorisi sunmaktadır. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı ürünleri mağazamızda bulmanız mümkündür. Gerek alışveriş esnasında gerekse sonrasında size yardımcı olacak ekibe sahibiz. Çağrı merkezimizde bulunan ekibimiz ile size yardımcı oluyoruz. Akıllı Phone çağrı merkezi numarasını arayarak bize ulaşmanız mümkün olmaktadır.

Akıllı Phone çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Akıllı Phone Müşteri Hizmetleri Numarası

Mağazamız müşterilerimizin memnuniyeti için çaba göstermektedir. Müşterilerimiz olarak sizlerin yaşadığı sorunlarda daima yanınızda bulunmaktayız. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bizlere ulaşmanız mümkündür. Whatsapp iletişim hattımızı öneri ve sorun bildirmek amacıyla kullanabilirsiniz. Bunun dışında bize ulaşabileceğiniz çeşitli yollar da bulunmaktadır. Bir firmanın olmazsa olmazları arasında müşteri hizmetleri de yer almaktadır. Akıllı Phone müşteri hizmetleri numarasını kullanarak bizlere ulaşabilir ve gerekli yardımları alabilirsiniz. 0 850 520 08 80 numaralı telefonumuz sizlere müşteri hizmetlerine bağlanma konusunda yardımcı olmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Akıllı Phone müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Akıllı Phone Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Teknoloji konusunda yenilikçi ürünleri sizlerle buluşturan mağazamızda müşterilerimizi çeşitli ürünler beklemektedir. Bu ürünleri satın alma esnasında ya da aldıktan sonra herhangi bir sorun ya da şikayet durumunda bizlere ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz. Firmamızın daha önce belirttiğimiz numarasını arayarak müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Aradıktan sonra da operatörün yönergelerini izleyerek direkt bağlanabilir ve yardım alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Akıllı Phone müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Akıllı Phone Şikayet Hattı

Birbirinden farklı teknolojik ürünlerin yer aldığı mağazamızda sizlere en uygun fiyata ürünlerimizi sunuyoruz. Kaliteden ödün vermeden yaptığımız işlerle müşteri memnuniyetini sağlamak için çaba göstermekteyiz. Mağazamıza gelerek siz de ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda bize ulaşabileceğiniz iletişim yolları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.  Akıllı Phone şikayet hattı bize ulaşabileceğiniz başlıca yollardan biridir. Müşteri hizmetleri numaramızı arayarak bizlere şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Ayrıca şikayet hattı olarak kullanabileceğiniz diğer yöntemler de bulunmaktadır. Bunlardan biri de Whatsapp iletişim hattıdır. Whatsapp numaramızı kullanarak öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilir ve cevap alabilirsiniz. Yine internet sitemizde yer alan diğer iletişim yollarına da başvurabilirsiniz. Dile getirdiğiniz şikayetlere kısa bir süre zarfında çözüm bulunacak ve memnun kalmanız da sağlanacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Akıllı Phone müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Akıllı Phone şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Akıllı Phone Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Akıllı Phone çağrı merkezi numarasına 0850 520 08 80 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı: BERKANT ELEKTRONİK BİL.İTH.İH.SAN.DIŞ.LTD.ŞTİ
Çağrı Merkezi: 0850 520 08 80
İrtibat Tel: 0850 520 08 80
E mail: info@akilliphone.com
Adres: YENIKENT MH. ŞEHİT SERKAN TEMELOĞLU SK. NO: 7 IÇ KAPI NO: 2 ESENYURT/ ISTANBUL

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Akıllı Phone iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Akıllı Phone sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Akıllı Phone iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Akıllı Phone iletişim bilgileri, Akıllı Phone telefon no, Akıllı Phone irtibat tel, Akıllı Phone canlı destek, Akıllı Phone müşteri temsilcisi, Akıllı Phone şikayet hattı, Akıllı Phone müşteri hizmetleri numarası, Akıllı Phone çağrı merkezi numarası, Akıllı Phone iletişim numarası, Akıllı Phone çağrı merkezi, Akıllı Phone müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap