Halkbank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Halkbank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Halkbank açılış saati kaçta? Halkbank kapanış saati kaçta? Halkbank çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Halkbank Çalışma Saatleri

Türkiye’nin köklü ve eski bankalarından birisi olan Halkbank, 1933 yılında küçük, orta ve büyük esnaf ya da sanayicilere kredi desteği verilebilmesi ve işletmelere destek olabilmesi amacı ile kurulmuştur. Aynı zamanda bir devlet bankası olarak kurulmuş olan Halkbank, 1950 yıllarından itibaren yükselişe geçmiş ve ülkemizin farklı şehirlerinde şubeler açıp, hizmetlerini daha üst seviyeye çıkarmayı başarmıştır. Özellikle 2000 yıllarından sonra gücünü iyice artırmaya başlayan Halkbank, 2001 yılında Emlak Bankası’nı, 2004 yılında ise Pamukbank’ı satın almış ve böylece hizmet kalitesini daha fazla ortaya koymayı başarmıştır.

Yalnızca ülkemizde değil, dünyanın pek çok farklı ülke ve şehirlerinde de şubesi bulunan Halkbank, 950’den fazla yurtiçinde ve 10’a yakın yurtdışındaki şubeleri ile milyonlarca müşterisine hizmet vermeye devam etmektedir. Farklı ülkelerde temsilciliği bulunan Halkbank için müşteriler tarafından çalışma saatleri büyük bir merak konusu olmaktadır. Sabah kaçta açıldığı, öğle arasının olup olmadığı ve akşam saatlerinde en geç kaçta kapandığı gibi soruları merak eden kişiler, tüm bunların yanı sıra hafta sonu açık olmadıkları konusunda bilgi almak istemektedir.

Dünyanın en büyük bankaları arasındaki listeye girmeyi başaran Halkbank, buna göre ülkemizin en sayılı bankalarının başında yer almaktadır. Halk Bankası çalışma saatlerini merak edenler için öncelikle sabah 09.00’da çalışma başladığı bilgisi verilebilmektedir. Sabah 09:00’dan öğle 12:30’a kadar aralıksız olarak hizmet vermektedir. Öğle 12:30’dan sonra 1 saat ara veren Halk Bankası, 13:30’da tekrar açılmaktadır. Merak edilen konulardan bir tanesi de Halkbank’ın saat kaçta kapandığı konusudur. Sabah 09:00’da açılan Halk Bankası, akşam 17:00’da müşterilerine kapanmaktadır. Bahsedilen çalışma saatleri yalnızca hafta içi, Pazartesi’den Cuma gününe kadar geçerlidir. İlgili banka Cumartesi ve Pazar günleri ise hizmet vermemektedir.  Esnaf kredisi, ihtiyaç kredisi, konut kredisi ya da taşıt kredisi gibi pek çok farklı kredi almak isteyen kişiler tarafından ihtiyaç duyulan Halkbank, kredi başvurularını yalnızca şubeden değil, aynı zamanda internet ve kısa mesaj üzerinden de işleme koymaktadır. Bunun yanı sıra harç yatırma ve para çekme gibi işlemleriniz içinde hizmet sunan banka, resmi tatillerde de hizmet sunmamaktadır.

Halkbank Açılış Saati
09:00

Halkbank Kapanış Saati
17:00

Halkbank Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:00

Halkbank müşteri hizmetleri adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Halkbank açılış saati, Halkbank kapanış saati, Halkbank çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap