Koçtaş Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Koçtaş Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Koçtaş açılış saati kaçta? Koçtaş kapanış saati kaçta? Koçtaş çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Koçtaş Çalışma Saatleri

Koç Grubu tarafından, ülkemizdeki kişilerin ev ihtiyaç ve gereçlerinin karşılanabilmesi amacı ile 1955 yılında kurulmuş olan Koçtaş, aynı zamanda Koç Grubu’nun ilk şirketi olma özelliğine sahip olmaktadır. Ülkemizin büyük bir bölümünde mağazaları bulunan Koçtaş, ilk olarak yapı marketi adı altında 1996 yılında hizmet vermeye başlamış ve İzmir Bornova’da açılmıştır. Günümüzde yaklaşık 19 şehirde mağazaları bulunan Koçtaş’ın, aynı zamanda toplamda 41’e yakın zincirleri bulunmaktadır.

Evlerde olmazsa olmaz konumunda bulunan halı ürünler ve mobilya çeşitleri için alışveriş yapabilmenize imkân tanımakta olan Koçtaş, mağazalardan alışveriş yapabilmenizin yanı sıra, ürünleri internet sitesi üzerinden incelemenizi ve satın alabilmenizi de mümkün kılmaktadır. Her mevsim şartlarında avantajlı olarak görülen kombi cihazları içinde satış işlemlerine yer vermekte olan Koçtaş, dünyaca ünlü markalar tarafınca üretilmiş olan çok sayıda ürün ve malzemenin, uygun fiyatlar üzerinden satışa sunulmasını da sağlamaktadır. Bahsedilen durumlar nedeni ile evlerini yenilemek ve eşyaların daha fazla olmasını isteyen kişilerin sıkça tercih etmiş olduğu Koçtaş markası için, çalışma saatleri, kapanış saatleri ve hangi günlerde açık ve kapalı olduklarının bilgisi oldukça önemli olmaktadır. 2000’li yıllarda yapı market sektöründe dünyada 3. olmayı başarmış olan Koçtaş, her geçen gün daha da büyümektedir.

Banyo alanlarında gerekli olan ayna, paspas, kirli çamaşırlık, seramik, fayans ve çöp kovası gibi tüm ihtiyaç duyulabilecek olan eşya ve ürünleri kolay şekilde bulabilmenizi sağlamakta olan Koçtaş için en dikkat çekilen noktalardan birisi sabah ilk olarak saat kaçta açıldığı sorusudur. Öncelikle Koçtaş mağazaları, hafta içi sabah saat 10:00 sularında müşterilerine açılmaktadır. Öğle molası vermeden akşam kapanı saatlerine kadar aralıksız olarak hizmet vermekte olan Koçtaş için önemli konulardan birisi olan kapanış saati de merak edilmektedir. Ülkemizin hangi şehrinde ve ilçesinde olursa olsun, aynı saatlerde açılan ve kapanan Koçtaş mağazalarının akşam kapanış saati ise 22:00’dır. Müşteriler tarafından merak edilen bir konu ise Koçtaş mağazalarının Cumartesi ve Pazar günleri hizmet verip, vermedikleri konusudur. Hafta içi günlerinde olduğu gibi, Cumartesi ve Pazar günleri de aynı mesai saatleri içerisinde açık olarak hizmet sağlamaktadır.

Koçtaş Açılış Saati
09:00

Koçtaş Kapanış Saati
22:00

Koçtaş Çalışma Saatleri
09:00-22:00

Koçtaş müşteri hizmetleri adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Koçtaş açılış saati, Koçtaş kapanış saati, Koçtaş çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap