Hakmar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hakmar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hakmar çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Hakmar müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Hakmar şikayet hattına erişebilirsiniz. Hakmar müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hakmar Çağrı Merkezi Numarası

İstanbul Pendik’te kurulup hizmet vermeye başlayan Hakmar alışveriş merkezleri gitgide artan müşteri kitlesi ile 28 adet şube sayısına ulaşmıştır. Bunun yanı sıra oldukça beğenilen ürünleri ile de düzenli olarak tercih edilen marketlerden birisi olmaktadır. Gıda ürünleri için sıklıkla tercih edilen market diğer birçok ürünü ile de müşterilerine hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezi numarası üzerinden daha fazla bilgi, ürün istek ve talep gibi konular için arama gerçekleştirilebilmektedir.

Hakmar çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Hakmar Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetleri numarası üzerinden ürünler hakkında bilgi alınabileceği gibi market bünyesinde gerçekleşen her bir hizmet hakkında da bilgi sahibi olunabilmektedir. Bunun yanı sıra soru ve görüşler var ise doğrudan market çalışanlarına iletilebileceği gibi çağrı merkezlerinde yer alan müşteri temsilcilerine de bildirilebilir. Müşteri hizmetlerinin donanımlı ekibi ile kısa zamanda iletişime geçilebilmesi mümkün olacaktır. müşteri hizmetleri numarası üzerinden yalnızca istek ve sorular değil şikayet bildirileri de yapılabilmektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Hakmar müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Hakmar Direkt Bağlanma

Yalnızca markette mevcut olan ürünler için değil markette bulunması istenilen ürünleri bildirmek veya bölgeye sunulan kapıda teslim hizmeti var ise bunlardan yararlanmak için çağrı merkezlerinden yararlanılabilmektedir. Çağrı merkezi müşteri temsilcisine direkt bağlanma gerçekleştirmek için 0216 307 44 40 numarası üzerinden iletişime geçilebilmektedir. Hiç vakit kaybetmeden direkt bağlanma hususu için arama esnasında ilgilli yönlendirmeleri uygulamakta muhakkak fayda olacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Hakmar müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Hakmar Şikâyet Hattı

Market içerisinde olarak yaşanabilecek olumsuz durumlardan ötürü şikayet hattı sizler için yer almaktadır. bu hat üzerinden iletişime geçmek ve yetkili kişiler yaşanan olumsuz durum hakkına bilgi vermek için arama yapılabilmektedir. Satın alınma işlemi gerçekleşen ürünlerin daha sonrasında bir defosunun bulunduğu ya da tarihinin geçmiş olduğu gibi bildirilerde bulunmak için doğrudan market içerisinde yer alan mağaza çalışanına götürülebileceği gibi, sonrasında bu hatayı bildirmek ve bir daha yaşanmasını önlemek için çağrı merkezi müşteri temsilcisi ile şikayet hattı üzerinden görüşme yapılabilmektedir.  Şikayet hattı üzerinden görüşme gerçekleştirmek için 0216 307 44 40 numarasını aramak ve şikayeti bildirilecek olan durumu yetkili kişiye bildirmek yeterli olacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Hakmar müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Hakmar şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Hakmar Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 307 4440

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Hakmar çağrı merkezi numarasına 0216 307 4440 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Hakmar Alışveriş Merkezleri
E-Posta : info@hakmar.com.tr
Telefon : 0216 307 4440

Arama Terimleri: Hakmar iletişim bilgileri, Hakmar telefon no, Hakmar irtibat tel, Hakmar canlı destek, Hakmar müşteri temsilcisi, Hakmar şikayet hattı, Hakmar müşteri hizmetleri numarası, Hakmar çağrı merkezi numarası, Hakmar iletişim numarası, Hakmar çağrı merkezi, Hakmar müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap