Ceyo çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası şikayet hattı

Ceyo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1964 yılından beri hizmet veren Ceyo %100 yerli üretim olarak karşımıza çıkmaktadır. 1964’te kurulan Ceyo, anatomik yapısı ile ön plana çıkmıştır. Ayrıca rahat ve kalitesi yüksek ürünleriyle kendini göstermiştir. Türkiye’de terlik denince akla gelen markaların başında yer alan firma her geçen gün gelişimine devam etmektedir.

Yüzde yüz yerli malı ve kendine özgü tasarımlarıyla tanınmaktadır.  Bunun dışında uluslararası pazarda söz sahibi olmayı başarmış ve kendi adından söz ettirmiştir. Bu anlamda ünü Türkiye’nin dışına taşan seçkin bir Türk markası olarak göze çarpmaktadır. ABD’den İngiltere’ye, Dubai’den Portekiz’e kadar 28 ülkede hizmet sunan ve oldukça beğenilen bir marka haline gelmiştir.

Yurt içinde 50, yurt dışında 13 kurumsal mağazası bulunmaktadır. Türkiye genelinde 1500 yetkili perakende satıcısıyla dikkatleri çekmektedir. Ceyo, iş hacmini geliştirerek dünya pazarlarında büyüme yolunda ilerlerken kaliteden asla taviz vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Ceyo gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem veriyor. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Ceyo çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Ayakkabı ve terlik sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen Ceyo her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletirken bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Durum böyle olunca geniş müşteri destek ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden Ceyo ilerleyen zamanlarda kendini ayakkabı ve terlik sektöründe daha fazla geliştirerek en iyi hizmetleri sunacaktır.

Ceyo amacı müşterilerine hitap eden ürün yelpazesini genişletirken en güzel şekilde sunumunu yaparken oluşturulan talepleri en kısa sürede ve güvenilir olarak sizlerle ulaştırmaktadır. Hizmetlerinin arkasında duran Ceyo aynı zamanda da müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap edecek imkanları sunmaktadır.

Ceyo Müşteri Hizmetleri Numarası

Gün gün büyümesine ve gelişimine devam eden Ceyo, özellikle ayakkabı ve terlik sektöründe kendinden söz ettirmektedir. Gün geçtikçe müşterilerine hitap eden Ceyo ürün çeşitliliğini ve kaliteli tercihleri arttırarak kendini yenilemektedir. Kendi alanında birbirinden farklı ürünlerin yanı sıra gelişmiş müşteri hizmetleri temsilcisi ile varlığını büyütüyor.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Ceyo müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ceyo ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Ceyo çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Ceyo Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0212 432 94 94

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ceyo çağrı merkezi numarasına 0212 432 94 94 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Ceyo sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Ceyo iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Ceyo iletişim bilgileri, Ceyo telefon no, Ceyo irtibat tel, Ceyo canlı destek, Ceyo müşteri temsilcisi, Ceyo şikayet hattı, Ceyo müşteri hizmetleri numarası, Ceyo çağrı merkezi numarası

One Response

  1. cavidan şenal 15 Temmuz 2021

Yorum Yap